Skip to main content

Podsumowanie pracy Posła Antoniego Macierewicza

A. Macierewicz

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam Państwu podsumowanie pracy Posła Antoniego Macierewicza w kończącym się 2009r. z prośbą o zapoznanie się z materiałem i przekazaniem go do wiadomości opinii publicznej.

Jednocześnie proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok!

Wszystkiego co najlepsze, zdrowia i spełnienia wszelkich marzeń!

Podsumowanie pracy Posła Antoniego Macierewicza

Z poważaniem
Bartłomiej Misiewicz
asystent Posła na Sejm RP
Antoniego Macierewicza
tel. 0-793-101-121

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Panie Bartku.....

Nie wiem czy to jest pisane po stronie partyjnej PiS, czy tak też z przypomnienia kogo społeczeństwo piotrkowskie wybrało na posła. Jedno jest pewne Pan Poseł Antoni Macierewicz jest godnym przedstawicielem Woli Ludu.

Niestety tacy ludzie muszą być wybierani jak mały chłopiec wydłubujący rodzynki ze świątecznego placka drożdżowego. Wszystko jest złe oprócz rodzynków. I niestety trzeba to uświadomić polskiemu społeczeństwu. Z Nowym Rokiem ,życzę wszystkiego najlepszego, owocnej pracy i więcej wygranych procesów z przedstawicielami zła Panie Pośle.

Szczęść Panu Boże!

Rozumiem, że

portret użytkownika witold k

powieszenie informacji podsumowującej pracę posła na Sejm RP zakończyło debatę (z innego arta) na temat przydatności Posła w Piotrkowie. To dobrze. Dokument ten nie tylko, że wskazał powierzchownie (to tytan politycznej pracy) roczną pracę ważnego polityka w RP ale... przede wszystkim, wytyczył nową wartość... Oczekiwalibyśmy, że radni, inni posłowie... wyżsi urzędnicy Samorządu także poinformują o tym co udało im się w 2009 osiągnąć... uff nie językiem pijaru... po ludzku.

Super. Nasza praca na rzecz społeczeństwa obywatelskiego - publicznej debaty, przeszła kolejny etap rozwoju. Dziękujemy panie Pośle. Nie zdarzyło się, żeby piotrkowska maniutkomania zareagowała na krytykę... Są najlepsi, nawet wtedy kiedy... im lustra potłuką.

Tu przypomnę po raz... niezliczony. Polacy... my som pany. Zawsze tam gdzie się dwóch spotka będą trzy zdania. Ale, jak nam dać miejsce swobodnej wymiany poglądów to pokorniejemy, powściągamy opinię i dochodzimy do konsensusu...

Trybunalscy, jak sama nazwa wskazuje, to propozycja do wygadania się, za którą stoi może i spóźniona... analiza. Na pewno spełniamy pożyteczną służbę. Nie nosimy toksyn... nie będziemy mieli marskości wątroby a jak się weźmiemy to...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.