Skip to main content

Orzeł Biały dla Macierewicza

portret użytkownika Z sieci
macierewicz.jpg

Pamiętają Państwo, kogo prezydent Bronisław Komorowski wybrał na kawalerów Orła Białego w swoje pierwsze Święto Niepodległości? Jana Krzysztofa Bieleckiego, Aleksandra Halla, bp. Alojzego Orszulika i Adama Michnika. To przedstawiciele postępowej oligarchii finansowej, jedynie słusznej prawicy, wysoko uświadomionego Episkopatu i... dopiszcie Państwo sami.

Najwyższego orderu nie otrzymał do tej pory Antoni Macierewicz. Nikt z taką siłą woli nie bronił Orła Białego przed burym niedźwiedziem jak współzałożyciel KOR, pogromca agentury bezpieki, wojskowej mafii i rosyjskich służb. Właśnie obalił smoleńskie kłamstwo. Ocalił tym honor Rzeczypospolitej. Otworzył także drogę w nieznane, gdzie wielu Polakom przyda się heroizm.

A co może mu nadać prezydent Komorowski? Nie godność, bo Pan Antoni posiada jej aż nadto. Jednak może uzyskać najwyższy order w imieniu naszego państwa. Bo sprawił, że jest bardziej nasze. Nie powinien odmówić tego prezydentowi. Nic tak nie cieszy jak uznanie bohatera przez... Dopiszcie Państwo sami.

Krzysztof Kłopotowski: www.niezalezna.pl

30 maja 2012

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak