Skip to main content

Jak sensownie uczcić 150 Rocznicę Powstania Styczniowego?

portret użytkownika Z sieci

Uważam, że najmądrzej będzie rozpocząć przygotowania do kolejnego powstania o odzyskanie suwerenności naszej Ojczyzny. Teraz prowadzi się wojny ekonomiczne. Na terenie Europy Niemcy są mistrzami w pokojowym podporządkowywaniu sobie pozostałych krajów. Co zrobić, żeby odzyskać podmiotowość Polski? Skorzystać z doświadczeń Wielkopolan, którzy już raz podczas Powstania Wielkopolskiego potrafili zwyciężyć w walce z Niemcami. Bierzmy z Nich (Wielkopolan) przykład i rozpocznijmy wreszcie edukację ekonomiczną, która pozwoli Polsce odzyskać suwerenność i wyjść z gigantycznych długów http://www.zegardlugu.pl/
Piotr Korzeniowski

Proszę przeczytać przysłany do nas list.

Prosta lekcja biznesu od łotra ze Star Treka. Chwilę temu dostałem interesujące pytanie od czytelnika moich e-maili:

"Pracuję na pełen etat, mam rodzinę i nie za dużo wolnego czasu. Chcę wreszcie rozpocząć mój biznes w marketingu sieciowym na pełnym gazie, ale zastanawiam się czy nie powinienem poczekać, póki doszkolę się jeszcze z rozwoju osobistego, kontaktu z ludźmi, żeby zapewnić sobie lepszy start. Co myślisz?"

Oto, co myślę ... Czas ucieka tak czy siak, więc na co czekać? Jak mówił pewien łotr ze Star Treka, "Czas to ogień, w którym spłoniemy". Absolutna prawda! Czas jest jak OGIEŃ. Nasze życia jak LASY. Z chwilą, gdy się rodzimy, źródło tego ognia jest w nas wycelowane. W ciągu swojego życia możemy go podsycać (złe jedzenie, nadużywanie alkoholu, itp.) i spalić przez to cały las.

ALBO możemy ów ogień przygasić. Nie możemy go jednak ugasić całkowicie. Zawsze się pali.

Dlatego nie ma "właściwego czasu". Jedyne, co jest, to TERAZ. Chwila obecna. DZISIAJ. Czas (który swoją drogą jest jedynie projekcją umysłu) i tak płynie.

Po co więc odkładać działanie na tzw. "później"? Jeśli dopiero zamierzasz działać w MLM, odstaw "przygotowywanie się" i zacznij działać. Wieczne edukowanie się wpędza w maliny. Nic nie zastępuje bezpośredniego doświadczenia.

Napoleon Hill nawet w jednej ze swych książek (nie wydano jej po polsku) podpowiada, żeby PONOSIĆ PORAŻKI - NA POCZĄTKU JAK NAJCZĘŚCIEJ! Rozumie bowiem wagę bezpośredniego doświadczenia, podnoszenia się i dalszego działania w uparte.

Zatem do dzieła. Każdego dnia, kiedy odkładasz działanie "na później", tak naprawdę okradasz samego siebie. Podsycasz ogień, w którym możesz ostatecznie spłonąć, zamiast go kontrolować, by cię lekko podgrzewał.

Miłego,
STRATEG MLM

PS. Zaczynam się martwić, czy te maile ktokolwiek czyta... i czy komukolwiek one pomagają. Dlatego odpisz! Potwierdź, że mogą być albo walnij prosto z mostu, że masz dość. Obiecuję -- posłucham cię niezależnie od tego, co wybierzesz, żeby do mnie napisać. 87819@ks1.implebot.pl

1
Ocena: 1 (1 głos)
Twoja ocena: Brak

Piknik FM GROUP

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.