Skip to main content

A moze jakaś akcja protestu w naszym mieście przeciwko temu rządowi?

Czy stać nas tylko na bezczynne komentowanie poczynań afer tego rządu? A może jakaś zorganizowana pikieta protestacyjna w naszym mieście i czynne wyrażenie swego sprzeciwu i zatroskania sprawami Polski? Bierzmy przykład z młodych {nie ważne skąd i jakiego Ruchu się wywodzą}. Należy im się z naszej strony zwykła Solidarność, bo wystąpili na ulicach naszej Ojczyzny [pałowani i traktowani gazem] w interesie nas wszystkich. Czy stać nas Piotrkowian na taki gest?

Stanisław

18 czerwca 2014

Powiązane:
Maniutki warszawskie
Czy można pływać w szambie i się nie ubrudzić?
Piotrkowianie: czas wyjść na ulicę
Co powie dziadek, tak za młodą Kukulską zapytam
Piotrkowska po trzykroć Krzywda miejscem spotkań Piotrkowian

4.5
Ocena: 4.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak

Szkoda, że nasz

portret użytkownika witold k

Szkoda, że nasz portal nie pełni funkcji koordynatora - wspólnego miejsca kontaktu różnych: grup czy środowisk - one istnieją jednak w konspiracji, czas na zmiany? Odpowiadając Autorowi wątku - jak najbardziej. Powiem więcej to jest konieczne, tak w formie manifestacji np. przemarszu głównymi ulicami - chodnikami grupy osób z transparentami jak i publicystyce opisującej bękarta z Magdalenki - widzimy przecież towarzyskie związki: PRL-u i III RP. Tak bym zapytał gdańskiego biskupa o polityczno-wyborczy katolicki ślub Donalda... Było to mądre? Komu dało przepustkę. Do czego. A ten Sowa... to tak mu do knajpy ubeki komunistycznie ich konfidencji wchodzą bez jego zgody?

Proszę o wpisy popierające akcję: ja stawiam się do dyspozycji, na taką manifestację pójdę.

Najwyższy czas

portret użytkownika Paweł.

Już chyba najwyższy czas pokazać, że ten kraj nie jest prywatnym folwarkiem grupy kolesi, którzy nie przejmując się niczym, przy wsparciu "słusznych" mediów, robią swe brudne interesy. Kolejne afery są ignorowane, skoro i tak otumaniony wyborca, w odpowiednim czasie "postraszony PiS-em", zagłosuje jak trzeba. Jestem zwolennikiem ukazania naszego sprzeciwu!
Załączony film to bardzo smutny, ale prawdziwy obraz naszej rzeczywistości.

http://wnas.pl/artykuly/5139-genialne-bajka-podsumowujaca-bezczelnosc-tu...

czas wyjść na ulice

portret użytkownika Marcin P.
5
cytuję Stanisław

Czy stać nas Piotrkowian na taki gest?

Nie liczmy na to, że ktoś tam na górze za nas coś załatwi, owszem załatwi, ale ciepłe posady dla siebie i swoich pupili. Wyjdźmy na ulice, pokażmy, że jednak coś się stało, że ten rząd to "ch.., dupa i kamieni kupa", wyłączmy TVP, TVN, Wyborczą i inne narzędzia masowej manipulacji, włączmy myślenie.

w końcu ...

to już będzie nas z 5 osób na tym proteście ;)
polecam

https://www.youtube.com/watch?v=9Zy7P0Dw638

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.