Skip to main content

Trybunalscy.pl na mapach Google?

portret użytkownika Admin
nowe.logo1_.preview.gif
W iście błyskawicznym tempie rozwijają się interaktywne lokowania się instytucji, usług, urzędów, rożnego rodzaju obiektów. Jedną z kilku, chyba dominującą firmą to umożliwiającą jest Google. Trzeba przyznać bardzo dobra, wygodna, forma kontaktu i to kontaktu rożnego rodzaju.

Nasze internetowe środowisko, do tej pory nie ma, takiego miejsca, które skupia podstawową informację na nasz temat, jak i nie ma lokalu, w którym czasem można by spotkać się i domówić szczegóły bieżącej aktywność w wirtualnych grupach tematycznych. Nie ma też (cały czas) odwagi do powszechnego uznania nas bądź odrzucenia. -Trudno nas zaszufladkować co zresztą, jest naszą zasadniczą wartością.

Jesteśmy  portalem publicystycznym, informacyjnym i dyskusyjnym, prywatnym niezależnym od partii i grup politycznych. Podejmujemy także różne działania publiczne dla wyrażenia poglądów czytelników. Portal powstał w grudniu 2006 roku.

Czas zatem na swego rodzaju odwagę, którą kierujemy do np. właścicieli nowoczesnych budynków – powstających w naszym mieście, czy też do biur np. osób publicznych-politycznych.

Tu uwaga. Nic się nie zmienia jeśli chodzi o naszą aktywności opartą o bezinteresowny wolontariat. Nie mamy zamiaru wynajmować lokalu i ponosić z tego tytułu zbędne jednak konieczne koszty, czy funkcje administracyjno-prawne.

Poszukujemy osoby, która przygarnie nas pod swój dach. Pozwoli na umieszczenie nas na mapach Google w swoim obiekcie. Pozwoli czasem spotkać się w wyznaczonym pomieszczeniu. W zamian ma możliwość poinformować o tym, że nas przyjęła i dlaczego to zrobiła. My uzyskujemy dodatkową możliwość kontaktu z tymi, którzy chcą u nas publikować z nami współpracować razem budować internetową społeczność. Każdy zarejestrowany Użytkownik ma prawo do umieszczania naszego logo na swoim: aucie, obiekcie, ubraniu... ect. Jeśli ktoś chciałby wydrukować nam stosowne naklejki, banery, gadżety prosimy o kontakt.

Witold Kowalczyk - właściciel i wydawca portalu

14 kwietnia 2015

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak