Skip to main content

Kto urządził nam demonokrację?

portret użytkownika Nazaret Energetyków

Dzisiaj warto sobie odpowiedzieć na to pytanie: Kto urządził nam demonokrację? – (a obiecana nam była i miała być demokracja.)
Aby udzielić poprawną odpowiedź - proszę o dokładne wsłuchanie się do końca w ta bardzo ciekawą, niebanalną treść homilii ks. Abp. Stanisława Wielgusa – nagranie audio ( a tutaj udostępnianej w nagraniu video ) .
Dla trafnej odpowiedzi warto być może kilkakrotnie przesłuchać, a wielość wątków uzupełni widzenie otaczającej nas rzeczywistości.
Tylko poprawna diagnoza przynosi prawdziwe wyleczenie.
Takie przejrzenie na własne oczy jest nam wszystkim potrzebne. Chyba że chcemy być naiwni zawsze i czyli do końca swego życia. W obliczu wszechobecnej wrogiej propagandy nie myślmy, że jesteśmy kwiatami wyłączonymi z tej atmosfery, bo ona tworzy tą przestrzeń postrzegania, widzenia, wartościowania do której się odnosimy i w której wzrastamy.
Tutaj kończę, bo warto ten czas poświęcić na tą homilię - proponuję nawet wielokrotnie odsłuchać.

Również godne są polecenia inne homilie w materiałach powiązanych , a zawsze warto polecać i zwracać swoją uwagę na stronę aktualności dnia które bardzo sprawnie rysują nam te omijane informacje w innych mass mediach.

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak