Skip to main content

Świnie wyszły, bo koryto rozwalą i to problem nr 1

Trybunał Ochrony Żłobu

W sobotę 12 grudnia świnie wyszły, bo bardzo straszne się okazało - iż to przy okrągłym stole misternie budowane koryto rozwalą...
A przecież ciągle mieli nadzieję, że ten zagrabiony majątek narodowy będzie im służył na kolejne pokolenia i będą mogli "NOWOCZEŚNIE" spokojnie istnieć pod tworzonymi kolejnymi szyldami partyjek na tym finansowym zapleczu.

Potężny wysiłek totalitarnych, bo w pełni zaangażowanych wszystkich masmediów głównego nurtu okazał się niewystarczający. Społeczeństwo już wie, czego się spodziewać po tym przemyśle pogardy w wykonaniu fałszywego chóru jedynie nieomylnych – już dobrze znanych nam, o wątpliwej jakości tzw. "ekspertów", zakłamanych "pseudo-profesorów", "pseudo-naukowców" - bez przerwy serwowanych na nachalnym, medialnym festiwalu nienawiści.

Pomimo tak wielkiego zaangażowania ludzi i środków – trzeba zauważyć, że społeczeństwo poprawnie rozpoznało i rozszyfrowano to zgromadzenie publicznie funkcjonariuszy, a nawet zdemaskowano te plutony demonstrantów.
A tutaj w trzeźwo myślących budzi się nadzieja zmiany - potwierdzana przez ten żałosny widok rozpaczy tych wszystkich przyspawanych do dobrobytu na koszt państwowego budżetu, nachapanych kosztem zubożonego społeczeństwa.
W tej sytuacji już nie dziwi nas ta reakcja, że "cała Polska z was się śmieje, bo ten KOD manifestujący to komuniści i złodzieje"

Ten płaszczyk tzw. "Obrony Demokracji" ma przysłonić obronę prywatnych interesów tej grupy przez nieusuwalnych 14 funkcjonariuszy partyjnych - sędziów Trybunału Konstytucyjnego, a będących zarazem gwarancją prawnej destrukcji dla koniecznych politycznych przemian i rozliczeń - tego ciągle funkcjonującego okrągłostołowego skorumpowanego układu, który stale opróżnia państwowy budżet, zabezpieczając dobrze opłacane posady.

Ja zawsze dopytywałem, gdzie się podziali ci "utrwalacze władzy ludowej" co przez 50 lat prześladowali Wielkich Polaków, a oni pojawiają się i ukazują na tej manifestacji, już dzisiaj sami wychodzą z dobrze zabezpieczonych kryjówek na światło dzienne wraz ze swoimi "dziećmi resortowymi".

Mądremu dość - wszyscy widzą, kojarzą, a jak chcą mogą dopisać, opisać ...
Pozdrawiam trzeźwo myślących...

Obrazek ściągnięty z prawymsierpowym.pl a zamieszczony był przy ciekawym artykule Porządek musi być

2.5
Ocena: 2.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak