Skip to main content

Napiszmy prośbę o interpelację

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dostrzegając pyszałkowatość i butę rezydenta Mosadu nad Wisłą myślę, że ostatni "cud nad urną" miał miejsce w polskich lokalach wyborczych w Waszyngtonie, Tel Awiwie i np w Jerozolimie, gdzie Polonia "przy niespotykanie dużej frekwencji" zagłosowała właściwie tzn na PiS.

Jako środowisko trybunalscy.pl wyślijmy oficjalne pismo do Panów Posłów Jacka Wilka i Roberta Winnickiego aby wystąpili do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego z interpelacjami w sprawie zbadania prawidłowości przeprowadzonych wyborów w dniach od 20.05.2019 r do 26.05.2019 roku w polskich lokalach wyborczych za granicą.

Piotr Korzeniowski

27 maja 2019

5
Ocena: 5 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak

mamy tutaj

portret użytkownika witold k

mamy tutaj oryginalny przykład pisowca i antypisowca pod jedną czaszką. Jak PiS chciał medialnie niszczyć polityczną konkurencję to uruchomił medialną nagonkę na proces wyborczy. Jak wybory wygrał to już sprawa podejrzeń o zakulisowe manewry w proporcjonalnej ordynacji nie jest już istotna.

Zapewniam, że jak by wynik pomazańców pana Piotra (i moich) byłby lepszy to tematu by nie było.

Owszem mógłby ktoś od nas napisać prośbę - apel ale z gruntu inny niż proponowane bicie piany.

Apel mógłby się odnieść do sprawy ograniczania liderów opozycji prawicowej polegający na tym, że są oni pozbawieni bieżących informacji na temat kierunków i działań na linii polityki zagranicznej III RP pod kierownictwem Porozumienia Prawicy.

Obecna ekipa jak żadna wcześniej bardzo dobrze rozgrywa stosunki np. polsko-żydowskie. Do tej pory działania liderów opozycji tupu Braun czy Michalkiewiacz dobrze tej sprawie służą ale Oni na dłuższą metę pozbawieni merytorycznej wiedzy zniszczą działania władz III RP.

Tu jest źródło naszych upadków...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.