Skip to main content

„Obrońmy naszą suwerenność”

portret użytkownika witold k

Jasnym jest, że ja niżej podpisany wpisuję się na listę "komitetu suwerenni" promującego projekt - hasztag „Obrońmy naszą suwerenność” Liczę, że komitet to dużo więcej niż poparcie dla manifestacji.


Na 8 lutego 2020 "Komitet Suwerenni" wzywa podatników na manifestację pod nickiem "obrońmy naszą suwerenność” W rzeczywistości chodzi o zarejestrowanie (polityczne zarejestrowanie) masowego zebrania podatników. Takie robienie wydarzeń, które służą za podkład, ściółkę pod przyszłe zasiedlenia, bądź jako uzupełnienie zużytego materiału.

Pomijam medialną rozgrywkę kilku... Wspomnę za swoją pisaniną, że mieliśmy wiele lat na spokojną wymianę agentury w temidzie. To jeśli idzie o brak politycznych zmian od czasu układu Jaruzelski Rockefeller. Jak do tego doszło? Zwyczajnie. Dzisiejsi czyściciele to nie kto inny jak pożyteczni z „Magdalenki”. To ewidentny brak tych, których pozbawiono głosu wtedy kiedy budowano zręby pod III RP.

Niechby tak było. Jestem w stanie stanąć ponad to, choć rzecz tyczy mojego środowiska, moich poglądów, moich celów w polityce. To, że od czasu niedopuszczenia do „Komitetu Obywatelskiego przy Lechu Wałęsie” - jak mówiliśmy polskiej chadecji, do tej pory nie dopuściliśmy do decydującego głosu ludzi i formacji całej ówczesnej opozycji jest obrazem tragicznym - dającym próżną satysfakcję na chwilę. Dopuszczono tzw. "opozycję demokratyczną" - zespół pomieszania z poplątaniem pod kontrolą Geremka i Kiszczaka.

Chichotem „Chama i Żyda” trzeba nazwać to co mamy - łącznie z wywalaniem byłych kolegów z temidy. Odpowiedzialność za ten stan ponosi PiS. Tu uwaga: nie jest to głos przeciw PiS, a jasne wskazanie kierunku dla PiS. Głowy popiołem... i rozszerzanie formy. Dokończenie zaniedbań i samorozwiązanie.

Rozumiem, że przekaz dla pospólstwa ma mieć znamiona prostoty, naiwności, dopuszczalnej manipulacji. Jednak w tym wypadku mamy dużą dozę „świętego” przekonania, że usunięcie kilku osób cuda uczyni...

Budowę suwerenności należy zacząć od stwierdzenia, że nie mamy jej, nie mieliśmy, nie będziemy mieli. Możemy znaczyć więcej niż znaczymy na arenie politycznej wtedy kiedy...

Kto bierze żołd z górnej pułki, ma tu najmniejsze znaczenie. Ale... pod warunkiem pod, warunkami, które przegraliśmy w tejże Magdalence. Problemem jest to, że PC obecny PiS blokował jakikolwiek wpływ na własną głupotę... wykarmili pasożyta na własnej skórze. Nie ludzi trzeba było usuwać, a jasność przekazu, prawa, podatków, obyczajności - wskazywać na przykładzie, modzie i gratyfikacjach. Nic się tu nie zmienia! PiS wykarczował, dalej karczuje tak zresztą jak jego konkurent, jak nazywają, z opozycji.

witold k – działacz antykomunistyczny

2 luty 2020

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak