Skip to main content

IV konspiracja

Non possumus 5?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Nie wiem który raz (5) w ten maksymalny (za Błogosławionym) sposób wyrażam swoje opinie na temat kosmicznych manipulacji poszczególnych ekip poszczególnych Administracji mojej Ojczyzny, której całe swoje życie ca 45 lat w politycznej świadomości reszta wcześniejsza (ca 20 lat) z genów wzięta.

 • 85. rocznica sowieckiego ludobójstwa na Polakach. Strzelali jak w Katyniu – w tył głowy. A potem do dołu…
 • Chyba jestem

  portret użytkownika witold k

  chyba jestem jednym publicystą politycznym, który permanentnie nawiązuje do broszury pana Witolda Jedlickiego o "Chamach" i "Żydach"
  To znaczy, że muszę z przykrością oznajmić, że dzisiejszym "Chamem" jest PC-owski beton dominujący w ZP. Wypełnia w 100% wykazywane zacofanie zacietrzewienie o czym pisał Pan Jedlicki odnosząc się do moskiewskiej ekipy w PRL.

  portret użytkownika witold k

  Poranna publicystyka z udziałem zaproszonych polityków i dziennikarzy

  polska_flaga01.jpg

  Zanim włożę załączoną dyskusję do YouTube - jeśli pozwolą włożyć (TVP) zapraszam do wysłuchania wypowiedzi Minęła8

 • 1. Słowo "Przepraszam" wypowiedziane przez pana Kaczyńskiego za to, że w Komitecie przy Lechu Wałęsie nie było ludzi, ktorzy wtedy mogli wprowadzić elementy, których właśnie nie ma... których brak doprowadził do upadku państwa; gospodarczego, politycznego, kulturowego.
 • portret użytkownika witold k

  Rzucić p. Jarosława Kaczyńskiego na pożarcie

  Różnica bowiem jest taka, że wtedy kiedy pisałem „Brat powinien odwołać brata – dać gawiedzi satysfakcje jednocześnie dokręcić śrubę” i tego nie zrobiono a było to zamknięte w naszych granicach. Brat prezydent zginął a dziadostwo post PRL zostało wepchnięte i ukorzenione w Brukseli i w jej parobkach.

  Sami przyczyniliśmy się do wywrócenia szans na Unię jaka była w głowie planach sługi Bożego Roberta Schumana. Niemcy (Badenia Wirtembergia) oczekiwali Polski w UE chcieli pokazać rodakom rodzinę, godność, patriotyzm. Czy dalej oczekują?

  Śmieci: Frasyniuka & śmieci Ziobro O Millera zero Frasyniuka

  portret użytkownika witold k

  Nie myślałem przed laty po tym jak popełniłem kilka(naście) wpisów przy okazji dużego biznesu spod nicku Ustawa Śmieciowa. Wskazem (wtedy) także lokalne koteryjne przewalanki w PT – wymiana koalicjanta w Radzie Miejskiej, że do tematu wrócę. A jednak.

  Ma rację pan Frasyniuk mówiąc za kolegą Millerem, że Ziobro to zero. Tak. Podobnie do p. Millera biznesu (ministrant z Żyrardowa) na polityce – pośredniczeniu w moskiewskiej pożyczce - nie zrobił. Na starość Eurokołchoz wypłaca żołd posła swemu lojalnemu człowiekowi ówczesnej Moskwy.

  Nie widzą czy udają, że nie widzą?

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Oba przypadki są toksyczne i oczekują trupa jako formy - drogi do odzyskania znaczonego sumienia. Trupem tym, bo mowa o polityce; ma być III RP. Zdrajca, który doprowadził do konieczności usunięcia z Magdalenki III RP, jest uosobiony w osobie Jarosława Kaczyńskiego.

  Panowie Geremek i Kiszczak nie dopuściliby panów gdyby nie mieli pewności co do lojalności tychże. Służę przykładami niszczenia u zarania każdej idei czy osoby, którą mogłaby otworzyć oczy założycielom III RP że coś wykręca się spod kontroli. Z pierwszą zdradą ustrojową – konstytucyjną; ordynacją proporcjonalną.

  Bractwo

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Kilka zdań o ponad partyjnej, politycznej nieformalnej wspólnocie (bractwo od brania chociaż nie potrzebna – pomocy państwowej w czasie epidemii czy inflacji) a jakiej nie pomyśleli likwidatorzy PRL. O tym jak to III RP popełnia błędy PRL. Jak odgrodziła się na wzór PRL od w tym wypadku patriotów; wtedy od kasy robotniczej.

  Powstanie Warszawskie to Powstanie Polskie 1944

  portret użytkownika Z sieci

  Powstanie Warszawskie nie było „lokalną ruchawką” jakiegoś miasta. Było elementem Planu Burza, który miał doprowadzić do tego, by w miastach polskich armię sowiecką witali Polacy jako gospodarze. Sowieckie NKWD miało obowiązek przeciwdziałać takim sytuacjom. W polskim Wilnie polska AK wyzwalała miasto we współpracy z Sowietami. Potem razem patrolowali ulice miasta. A następnie zostali rozbrojeni i wcieleni – jedni do armii sowieckiej (jako Litwini), inni do armii Berlinga – jako Polacy.

  Hanna Gronkiewicz honorowym obywatelem miasta stołecznego

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Powiem tak. Niechżeż PC-owski beton zrozumie wreszcie, że rozstawianie po kątach (bez jawności czytelności, dowodów) zawsze, ale to zawsze zemści się. Tamta strona współczesna żydokomuna zwalcza swoich wrogów nas. My swoich nieposłusznych... . Tak się zapędziliśmy, jak... Jaruzelski. Że Piłsudskiego nie wspomnę.

  Zakaz na Kaczyńskiego...

  portret użytkownika witold k
  polska-flaga-stare.jpg

  Trudno nie skomentować kolejnej akcji (akcje iście anty Jaruzelskie z przełomu 80/90) likwidacji w istocie III RP. Tak! Antypisowskie zacietrzewienie dziadostwa post magdalenkowego (i nie tylko) jest podobne do tegoż z czasu usuwania Gomułki a następnie BMW Gierka. Jaruzelski jeszcze próbował a w 1983 (TK) zdradził i poszedł na kolejny układ z 1939. Przypomnę w 1939 roku młodzi Żydzi byli szkoleni do przejęcia władzy po wojnie - idiota Wisarionowicz. Udusił Go właśnie Żyd.

  Subskrybuj zawartość