Skip to main content

Wytaplali się chłopacy w kałuży

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wytaplali się chłopcy w kałuży, teraz poczekają na werdykt, który z nich na żołdzie zasiądzie.

Odliczmy się, dajmy szanse panu Dudzie, bo zemsta będzie okrutna i to nie na nas obywatelach. Śmiertelny wróg, przejął socjalistyczne brednie PiS i nie będzie katował nas, a zdradę z „Magdalenki” czyli polskie państwo i jego dobrą perspektywę.(strong)

Niestety. Kampania okazała się za długa; obawa, że dłużej na socjalu to się tej kampanii nie pociągnie, wzięła górę. Kandydat Duda podpiął obszary, które PC jak i PiS zawsze pod stół chowali i tym samym pożywkę dla lokalnych (ekstrema solidarnościowa) przeciwników dawali. Skutek nijaki, udobruchanie pomniejszanych – rozstawianych po kątach od 30. lat, zaskutkowało ryzykiem zemsty za wskazanie tych, którzy mają się za właścicieli kolonii nad Wisłą. Zwiększono szanse (gratis drugi raz w tej kampanii) dla sobowtóra Kidawy, ucznia Geremka - na liście kandydatów.

Tak to jest, jak się kolaboruje, umniejsza ziomka… potem na łapu capu po niego sięga.

Nikt nie powiedział, że USA gwarantuje utrzymanie pospólstwa w spokoju. Za to pieprzyli o jakowyś mannach z nieba - aż do wymiotów. (A, jak mówię od lat, wystarczył uczciwy układ. Uwłaszczamy was, a wy odpracujecie jutro).

Mamy na to prosty ruch, po drugiej stronie. Taką gwarancje da UE i też nikt tego nie powie. Rosja dołoży, bo to w jej interesie. Naiwność nad naiwnością.

Boże chroń Rzeczpospolitą.

witold k

6 lipca 2020

PS. Już to było, np. 1939 r. podwójny atak przed czasem: szybki i jasny.

5
Ocena: 5 (13 głosów)
Twoja ocena: Brak