Skip to main content

Pasternik, Drzymała, Cegielski, Stefczyk…

portret użytkownika witold k
pasternik.gif

Pasternik, Drzymała, Cegielski, Stefczyk, jeśli by ich ekshumować to zapewne kości im się po skręcały. Traugutt, Dmowski, Piłsudski, Korfanty, Paderewski, Witos, Sapiecha, Wyszyński resztkami doczesnych cząstek wołają obudźcie się…

Maciosek na pewno dziadostwo by dalej gonił. Tego jeszcze nie było. Anty szczepionkowe anty covidowe polityczne samobójstwo to wypięcie się na wskazanych wyżej narodowych, państwowych przywódców. Zanegowania trudnej pracy i osiągniętego celu. Niepodległości.

Obraz tragiczny w tym sensie, że za takimi pajacami jak np. p. Braun stali ludzie (braunowszczyzna). Swym wariactwem w istocie pozbawia ich przywództwa; stają się łatwym żerem.

To koszmar. Mongoł, Tatar, Żyd, Niemiec, Rosjanin, Sąsiad napotykał opór; choćby spalił i spustoszył siedliska naszych praojców nie był stanie wyplenić nas. Antycovidowcy to robią. Dlaczego! Są bezgranicznie głupi i walą na oślep. Czym - mandatem parlamentarzysty. Pozycją wśród motłochu. Ani Mongoł, ani Żyd tego nie mieli, przy okazji to właśnie Żyd doprowadził to dzisiejszego widowiska. Judeopolonia aż tak blisko jeszcze nie była.

Polityk, publicysta w sytuacji zbędnego za dużego niepotrzebnego ograniczania swobód obywatelskich związanych z epidemią ograniczyłby się do ciągłego podtrzymywania swojej opinii podważającej sens ograniczeń. Jest to potrzebne na zasadzie prawa natury – polityki. Żadna ze stron politycznej rywalizacji nie wie jak rozwinie się epidemia. Potrzeba, zatem tego, co jest. Administracyjnych form ograniczania po to, aby system grzebalnictwa zmarłych nie zatarł się. Potrzeba form pobudzania do życia. Nie wolno tutaj zwalczać własnej administracji. To ma być wspólna praca. Oszołomostwo takich upadających przypadków (a szkoda) jak właśnie p. Braun jest podtrzymywane przez wskazanych wyżej, którzy do tej pory rady nie dali.

Porównam to do Stefka Bandery. Ten Polak zlecał zabójstwa polskich ministrów myśląc że robi to dla Ukraińca a robił to dla Niemca.

witold k

20 stycznia 2021

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak