Skip to main content

Niech AlBiCla - niech wszystko będzie jasne (Let AlBiCla - Let All Be Clear)

portret użytkownika witold k
albicla-logo655.png

Jasne. Mowa o albicla i pełnym obnażeniu polskiego sobiepaństwa. Nie potrafimy stanąć na pozycji obywatela – podatnika - darczyńcy. Potrafimy zagonić do narożnika i zarządzać - po kątach rozstawiać i trwać. Wiem. Oczekuję rzeczy niemożliwej, bo; za naszym narodowym sobiepaństwem stoi zwykły wyścig szczurów.

Sprawie dania pola - trybuny naszemu narodowemu przemądrzaniu się służę od zawsze. Wiadomo. Tam gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Bez miejsca, publicznego miejsca, wyłożenia swoich prawd i podania ich weryfikacji…

Uciekają przed takimi. Wreszcie zjawisko to postanowiły wykorzystać służby policji politycznej ze sceny światowej. Powstały, duże formy, gdzie do woli panuje „kopiuj wklej”, ku zadowoleniu jak nazywam internetowego tajniactwa.

W konsekwencji ci od dużych żołdów zobaczyli w tym miejsce dla siebie. Nie znajdziesz tu merytorycznego wypowiedzenia się, opowiedzenia się, a właśnie proste zdania, dla (…) którzy szybko do skopiują i wkleją.

Przypomnę kolejny raz - FB obalił, co najmniej kilka państwowych władz. Obecnie USA wprowadzono na pozycje, co rusz szarpaną przez republikanów i przeszkadzającą interesom światowego komunizmu – kulturze śmierci; jako droga do celu. Jeden z nich; ograniczyć populacje o 4 miliardy ludzi w ciągu 100 lat. Cel; nie powiem zasadny, ale metody szatańskie. Dlaczego takie? Zwyczajnie. U nas; także na Zachodzie jak i Wschodzie przy odpowiednich różnicach nie ma obywatela, podatnika, darczyńcy jest mięso polityczne; wyborcze i konsumpcyjne.

Skutek tego jest taki, że społeczeństwa wyalienowały się z polityki. Wierchuszki zostały same. Obciążone ciężarem stały się ignorantami umocowanymi jak Rzym tuż przed upadkiem.

Gorzej; w kadrach wysokiej władzy ściga się wstępnie rozgarniętych, ponieważ nie pozwalają milczkiem rondela opróżniać. Jest tak źle, że gorzej być nie może. Poróżniliśmy się, że tak powiem kosmicznie. Podzieliśmy na setki tysięcy grupek, środowisk i schowaliśmy się za pozycją np. parawanem w korporacji, administracji czy wyemigrowanej pozycji z koteryjnego nadania. Ciężar takiej pozycji jest tak obciążający, że spychamy jakakolwiek postawę, której nie ogarniamy a która mogłaby nam przeszkodzić. Słynny robotnik biegający z pustą taczką….

Czy Albicla jest tym, na co czekamy? Miejscem uszanowanym przez wszystkich. Popełniono na starcie zasadniczy; ten sam od zawsze błąd. W każdym razie. Daje mu szansę zarejestrowałem się, jako osoba prywatna także z moim największym dzieckiem: trybunalscy.pl

witold k

25 stycznia 2021

4.666665
Ocena: 4.7 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak