Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Dlaczego opozycja antypisowska jest tak głupia. Lewicowa może bym rozumiał. Jak zawsze międzynarodówki są ważniejsze niż siedlisko u ziomków. Prawicowa. To już jakieś samobójcze podrygi bardzo niebezpieczne, bo zasiadające w żywiole, w tym, czego boi się lewica. Prawica staje się parobkiem lewicy służy jej.

W tym układzie to jest to, co mówi Żyd – Goi się po to urodził, żeby przed nim torby nosić.

Wiem. Jak potem nazwiemy prawica z „Magdalenki” to naiwniacy, którzy umniejszając polski żywioł przehandlować chcieli układ na rzecz Rzeczypospolitej. Nie wyszło – fakt. Obecnie próbują nadrobić stracone dekady i co? Nie lewica a prawica to zwalcza swoim szaleństwem. Obecnie prawica to lewica. Pożyteczni idioci postkomunistycznej biznesowej bezpieki; idzie o głupoty wypisywane wygadywane o tym, co Administracja nazywa „Polski Ład”. Mamy tutaj zupełne pomieszanie komuny z kapitalizmem, jeśli idzie o bełkot tzw. prawicy. Bełkot, co trzeba dopowiedzieć na zamówienie propagandy władzy.

Kiedyś obywatele dobrowolnie oddawali na rzecz Państwa złoto, swoje dobra. Potem państwa wypuszczały obligacje. Teraz próbują sterować podatkami na rzecz priorytetów - weksli wyliczonych w dobrą przyszłość. Jest to zwalczane, przez kogo - przez prawicę wysterowaną przez WSI, że tak obrazowo po Antonim M.

To taka sama naiwność jak niegdyś PO (Platformy Obywatelskiej) pod kierownictwem tajniaków tegoż WSI.

Antyszczepionkowe szarlataństwo w ogóle pominę, i pułapki ofsajdowe, bo wstyd mi.

Dziwić się naiwności z 1921r. asekuracji Zachodu z 1939 roku. Bezpardonowości lewactwa unijnego… z 2021r.

witold k

16 września 2021

4.42857
Ocena: 4.4 (14 głosów)
Twoja ocena: Brak