Skip to main content

Wsparcie dotkniętych...

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wsparcie dotkniętych... to jest temat czas go rozebrać.

Temat wrzucam jako konsekwencję próby bankructwa (dociążania) Miasta Piotrkowa Trybunalskiego wyrażonej w formie poddania pod głosowanie na ostatniej sesji RM uchwały - petycji o dofinansowaniu obywatelom podwyżki ciepła z gazowej ciepłowni poza istniejącymi formami socjalnej pomocy.

Pytanie. Upadek PRL dzięki naiwności Gomułka, Gierek obie spina Jaruzelski czy jak nazwać, Zjednoczonej Prawicy upadek III będzie wygodniejszy dla związku Euro Azji niż wcześniej (PRL) dla Zimnej Wojny.

25 stycznia 2023

Zapędzamy się w pułapkę z przypadkowym wyjściem... . Rząd III RP już chyba sam nie ogrania; wprowadza kolejne formy pomocy podatnikowi; mowa o pokryciu kosztów produkcji ciepła do poziomu zdolności finansowych obywatela. Jasnym jest, że to jest konieczne; przekaz jednak dla mało rozgarniętych czym dokonuje jakiegoś barbarzyństwa ekonomicznego, politycznego, kulturowego - komunizm w praktyce. Kiedyś, ktoś, to ogarnie i podniesie płacę minimalną unettowi ją o koszty manny.

Kto to będzie i za ile - za jaki dostęp. Sytuacja trudna; Państwo się zagalopowało w pierwszych dniach epidemii i nie wie jak wyjść z pułapki. Niech ta. Ma jeszcze narzędzia. Ale! Głos Samorządu powinien to wyjaśniać a nie uczestniczyć w wyścigu...

Obserwujemy totalną medialną polityczną eugenikę. Pędzimy jak owce, barany w noc do światła; opisałem kiedyś przypadek z 1944? pod Sulejowem w Radoni.

witold k

31 stycznia 2023

5
Ocena: 5 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak