Skip to main content

PJN - dzieckiem razwiedki i jej sondą próbną?

portret użytkownika Jacek Łukasik
logo_pjn.jpg

Postaram się napisać bez emocji, chociaż nie będzie to łatwe. Dziwi mnie brak pewnej przenikliwości szeregowych członków, ale także władz Prawa i Sprawiedliwości wobec osób, które dokonały zdrady tworząc kanapową partyjkę "Polska Jest Najważniejsza". Co bystrzejsi ludzie (nie tylko członkowie lub zwolennicy PIS) jednak, rozszyfrowują skrót PJN jako Palikot Jest Najważniejszy. Pani Kluzik - Rostkowska, która bez Jarosława Kaczyńskiego, podkreślam byłaby nikim, nie podobała mi się od początku. Uważałem ją za lewaczkę od samego początku. Jej poglądy od początku zalatywały feminizmem i to wcale nie liberalnym (z którym można jeszcze dyskutować, ale najskrajniejszym z okolic Magdaleny Środy lub Kazimiery Szczuki, a nawet Manueli Gretkowskiej - tak na marginesie czekam, kiedy ta ostatnia rzuci hasło: wszyscy mężczyźni na szubienicę lub: wszyscy mężczyźni do obozów koncentracyjnych!).

Pani Kluzik Rostkowska będąc ministrem zbyła ojców walczących o swoje prawa i przynajmniej w zakamuflowany sposób głosiła hasła feministyczne. Szczytem wszystkiego było jednak jej głosowanie (jako jedynej z PIS) za "Ustawą o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie", która tak naprawdę jedynie utrudnia, jeżeli wręcz nie uniemożliwia wychowywania dzieci przez rodziców. Pod byle pretekstem dzieci mogą być rodzicom odebrane bez żadnego sprawdzania stanu faktycznego.

Pni JKR w sposób fatalny także prowadziła kampanię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich plotąc jakieś androny o możliwości sojuszu z SLD. Sądzę, że pani JKR sprytnie wykorzystała fatalny stan załamania prezesa PIS po śmierci brata i bratowej, przypuszczam, żeby celowo szkodzić tej kandydaturze.

Po wyborach pani JKR, panowie Paweł Poncyliusz, zachowujący się jak dziwadło Marek Migalski i Michał Kamiński, (któremu podobnie jak reżyserowi Kucowi nikt z ludzi uczciwych nie powinien podać ręki) założyli kanapową partyjkę Polska,pardon, Palikot Jest Najważniejszy. Do tej partyjki przeszedł też niejaki Jan Filip Libicki, który w sposób totalitarny, stalinowski i godny samego...Adama Michnika chciał spacyfikować Radio Maryja. Pikanterii jego postępowaniu dodaje fakt,że redaktor Adam Wielomski (do zasadniczej polemiki, z którym się przymierzam) nazywa J. Filipa Libickiego "katolickim kontrrewolucjonistą".Doprawdy bardzo ciekawy "katolicki kontrrewolucjonista", który chce by Radio Maryja przyjmowało u siebie antyreligijne, proaborcyjne i progejowskie SLD oraz następnie przechodzi do partii, która przychyla się do w/w poglądów SLD, czyli do PO. Myślę, że PJN zostało utworzone przez razwiedkę w celu rozbicia PIS oraz wysondowania, jakie poparcie zdobędzie ta nowa kanapowa,rozbijacka partyjka. Wolałbym, żeby pani JKR i spółka byli po prostu karierowiczami. Niestety, obawiam się, że działają oni na czyjeś zlecenie. W tych kategoriach widzę np. "obskoczenie" przez JKR w ciągu roku trzech partii. Oczywiście niczego nie jestem pewien, w 100%, ale wiele rzeczy układa się w logiczną całość.

Ps. Kontakty z Palikotem (nazywanie go posłem i wymienianie imienia byłoby dlań niczym nie zasłużonym zaszczytem), do czego politycy PJN się przyznali, również daje wiele do myślenia.

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

7 lipca 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Dziękuje za ważny art

portret użytkownika witold k

To z czego nie wytłumaczy się polska klasa polityczna ostatnich dwóch pokoleń to trzymanie rodaków w pewnym spisku by nie powiedzieć pogardzie... traktowanie wyborców wedle ideologii eugeniki.

Tak pewnie jest, że PJN podobnie do OKP, czy ostania PO to kolejna prośba przetrawia w polityce czytaj biznesie rozwietki. Tylko. Jak może młody człowiek nie pobłądzić jak żadna ze stron (antykomunistycznej czy niekomunistycznej) nigdy nawet próby nie podjęła wyjaśnienia polskiej sytuacji na przestrzeni od Klubu Krzywego Koła czy choćby Chamów i Żydów, po dzień dzisiejszy. Bez takiej wiedzy jesteśmy ślepi i głusi... Także liderzy są ślepi i głusi. Wiecie jak wytrzebić szczury... trzeba szefów pozbawić wzroku... zagryzą...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.