Skip to main content

Na progu IV RP – 8

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

W jakich okolicznościach nastąpi upadek III RP. Jaką - którą datę uznamy za początek IV RP. Jak widzimy, wsi-owe chłopaki nie odpuszczają. Stawiają na: znajomych, kolegów i innych pali kotów... Ministrant Miller mówi o końcu SLD – liczy na mobilizacje betonu, który to beton, wsi-owe już odpuścili i to dawno.

Sytuacja jest bardzo trudna. Jeśli dołożyć lokalne, jak u nas nazywam „maniutkomanie” to widzimy zadanie, które przerasta nas... Rzeczpospolita konfidencka może tu być najważniejszym problemem. Problem, z którym możemy sobie nie poradzić nawet wtedy kiedy PiS samodzielnie utworzy rząd RP. Brak zaufania we własnych szeregach pogarsza sytuację. Kwiatki puszczane w kampanii wyborczej np. przez Gazetę Polską i jej „codziennik”, mają (powinny być stałym elementem od 1989) być permanentną formą życia publicznego i politycznego a nie akcją na okazję. Podatnicy mają prawo wiedzieć: kto i co, dlaczego. Nie... my robimy tajemnicę państwową z tego co nie jest tajemnicą państwa. Prawo chroni hochsztaplera... Mam przypominać kto pierwszy wpadł na pomysł aby na naszych klatkach schodowym zamiast naszych nazwisk były cyfry... a jeszcze nam wmówił, że to nasze dobro.... ochrona naszej prywatności - Komuna zostawiła ormowców - dalszy brak zaufania do sąsiada, a michnikowszczyzna późniejszych parobków - przepraszam - moralne autorytety... ochroniła przez pospólstwem. A my, jak pajace, pozwoliliśmy na to... ja nie.

Wyhodowaliśmy sobie rzeczpospolitą kolesiów na własne życzenie. Na lokalnym piotrkowskim podwórku tylko dwie osoby wskazywały na Mariana Błaszczyńskiego jako osobę nie odpowiednią na funkcji publicznych: Elżbieta Radziszewska i niżej podpisany. Wszyscy wiedzą, o co chodzi a nie wiadomo... . Tak jest od góry do dołu. Totalny grzech zaniechania.

Życie nie znosi próżni i mamy niezliczone szeregi powiązanych koteryjnie... Nie ma mowy aby owe powiązania same ustąpiły, aby je rozwiązać prawem. To gangrena... Jaka terapia. Maksymalna jawność - obywatelska - eurokołchoz jej zakazuje! Uczy powściągliwości, odpowiedzialności, pozwoli wielu wyjść na światło. Wyedukuje frustratów. Przepędzi drobnych opróżniaczy rondelka...

witold k

28 września 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Całość problemu

portret użytkownika Tadeusz Muszyński

Całość problemu jest w politycznej woli Premiera, tylko Premiera. Nikt nie jest zainteresowany aby w Polsce było dobrze. Tak jak nikt nie jest zainteresowany aby w Grecji było dobrze.

Pozdrawiam TM

Nikt czyli UPR !

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Nikt istnieje Panie Tadeuszu a nawet startuje w tych wyborach pod nazwą Nowa Prawica !

Piotr Korzeniowski

Nikt-ów startuje więcej !

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Wyborcy Nowego Ekranu,
Obywatele do Senatu,
Bezpartyjni.pl

Pan wybaczy

portret użytkownika Tadeusz Muszyński
cytuję Piotr Korzeniowski

Nikt istnieje Panie Tadeuszu a nawet startuje w tych wyborach pod nazwą Nowa Prawica !

Piotr Korzeniowski

Pan wybaczy Pana JKM znam osobiście i ...

Z poważaniem Tadeusz Muszyński
p.s.
Pan chce więcej wiedzieć to mój tel 32 266 32 69

Nikt-y to Ci,

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

którym nie pozwala się skorzystać z "dobrodziejstwa" demokracji.
JKM to tylko jeden z NIKT- ów.
NIKT- zmuszany jest nie tylko przez premiera, ale przez wszystkich "chłepcących z korytka", do przejmowania władzy na drodze niedemokratycznej.
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.