Skip to main content

Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska

portret użytkownika witold k

Piotrkowska Inicjatywa Obywatelska. Miesiące mijają chłopaki nie odpuszczają.

Jako obserwator - wieloletni obserwator lokalnych koterii - nie mogę nie zauważyć, że Waldemar Niewinny nie odpuszcza. Więc zauważam. PIO to nowy byt, nie powiem oryginalny, lepszy od Prawicy Razem czytaj Razem dla Piotrkowa. To, nisko latająca jaskółka na lokalnym niebie, będzie deszcz?

Dla porządku przypomnę, że owy byt (dla niepoznaki obecnie przyjął nick PIO) powstał zaraz po zwycięstwie Waldemara Niewinnego, w rozmowach z Maniutkiem. Maniutek, zaczepił swego wychowanka na urzędzie zastępcy prezydenta i poszło. Jak z płatka. Ale, przyrodzone kwalifikacje MacGyvera wykolegowały Niewinnego. Niedawno owy spacyfikował PiS. Pozmiatane.

Tak więc, każdy wstępnie rozgarnięty, powinien obserwować kolejne etapy rywalizacji byłych koalicjantów. Jak wcześniej pisałem, to nie nasza, podatników i wyborców sprawa ale: każdą inicjatywę zadającą pytania, pokazującą problemy, należy witać z otwartością. Zwłaszcza u nas. Rada Miasta spacyfikowana. Debaty publicznej zero. Merytorycznej wymiany opinii, zero. Wszystko pod kontrolą. Trzeba to zmieniać. Przywracać porządek. PIO porządku nie przywróci, pobudzić może. Przede wszystkim, drukują ulotki, robią bilbordy, wożą je po mieście, znaczy wydają swoje pieniądze, dają pracę, bałamucą ludzi i to trzeba wykorzystać.

witold k

22 maja 2012

4
Ocena: 4 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak