Skip to main content

Poślijmy Dworaka i jego bandę na bezrobocie!

portret użytkownika Jacek Łukasik

Nie posiadam się z oburzenia widząc bezczelność, chamstwo i cynizm Dworaka. Mówi o 9 tys. listów, podczas, gdy już jest 2 miliony 200 tysięcy podpisów w obronie TV Trwam. Gdy ojciec Rydzyk zwraca mu na to uwagę,wyjeżdża z MORDĄ (tak, nie myślę tego wygładzać): Niech mi ksiądz nie przerywa. Coś obecnej władzy się pomyliło: kto komu ma służyć: społeczeństwo władzy, czy raczej odwrotnie, co dopiero jest stanem naturalnym.
Liczę mimo wszystko, że TV Trwam otrzyma miejsce na Multipleksie, a gdyby (obyto nigdy nie nastąpiło) proponuję tym łobuzom (też nie zamierzam cyzelować) odsyłać najlepiej porąbane w drzazgi wyrejestrowane telewizory. Nie będzie wtedy abonamentu na opłacanie tych skończonych DRANI i będą wcinać własne g....o! A ja w każdym bądź razie, w takiej sytuacji zapowiadam przynajmniej wyrejestrowanie telewizora. Nie będę utrzymywał dworakowej hołoty! I wszystkich zachęcam do tego samego.
PS. Dziwne, że TV Trwam ma słuchać tylko 6 tys. widzów - Dworak ośmiesza się taka wypowiedzią. To skąd ponad 2 mln podpisów? I skąd rzekome imperium?

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl

16 czerwca 2012

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Jaka jest korzyść z wyrejestrowania telewizora ?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Ciekawe czy po wyrejestrowaniu telewizora i radia nie będzie się już ściganym za nie płacenie abonamentu?
Jeżeli nie pozbędziesz się z domu również komputera
- to państwo zażąda od Pana Buntownika uiszczenia opłaty za potencjalne słuchanie radia i oglądanie telewizji przez internet!!!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.