Skip to main content

O tym nikt nie mówi! Dlaczego?

portret użytkownika Jacek Łukasik

Po morderstwie kilkudziesięciu osób w Norwegii przekaziory zaczęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczęło oskarżać – a to muzułmanów, a to fundamentalistów chrześcijańskich, a to skrajną prawicę. Wszystkie z tych oskarżeń okazały się przysłowiowymi strzałami kulą w płot. Czy przeproszono którąkolwiek z wymienionych grup? Akurat! Gdzieżby przekaziory mętnego nurtu zniżyły się do przepraszania osób pomówionych przez siebie! To jest niestety czwarta, a raczej pierwsza władza i wierni uczniowie Lenina i Goebbelsa, który powiedzieli: rzucajcie błotem, a zawsze coś przyschnie. W Polsce dodatkowo jeszcze przeniknięte przez byłe WSI, UB i SB.

Przypuszczać należy, że te mendia przeniknięte są przez jeszcze jedną złowrogą siłę. Jaką?

Dziwnym trafem nie zauważono, że sprawca zamachu nosił fartuszek masoński. Jakoś nie powiązano masakry z ideologią masońską jako jej źródłem. Może ideologia masonerii rytu szkockiego, która masonom, każe uważać się za bogów (i to w sensie dosłownym) sprowokowała Andersa Breivika do dokonania zbrodni, byle tylko czegoś dokonać ponad ludzką miarę? Dlaczego mendia oszczędzały najgroźniejszy z najgroźniejszych syndykatów zbrodni? Czyż wnioski nie narzucają się same?

Przypominam tu słowa jednego z dziewiętnastowiecznych Papieży o masonach: „Bogiem ich Szatan, prawem nieprawda a obrzędem bezecność”.

PS. Breivik to najprawdopodobniej mason rytu szkockiego. Przynajmniej równie groźna jest masoneria rytu francuskiego, która zdaniem Stanisława Krajskiego potrafiła sobie uwić gniazdo w wojskowych komunistycznych służbach specjalnych (zarówno w Polsce, jak i w Rosji). Zdaniem Krajskiego można postawić praktycznie znak równości pomiędzy WSI i GRU a masonerią rytu francuskiego (wojująco antychrześcijańską, lewicową i komunizującą). Swoją drogą Krajski obwinia WSI a tym samym masonerię rytu francuskiego za zamach smoleński z 10 kwietnia 2010 r. Miała to być zemsta za rozwiązanie WSI, dokonana bardziej, co daje do myślenia „przez ludzi Tuska i Putina”, być może bez ich wiedzy. Zastanawia też wojująco antychrześcijański charakter prawa francuskiego i bardzo dobra współpraca Francji z Rosją bolszewicką po rewolucji.

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl

25 lutego 2013

4.5
Ocena: 4.5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Zmowa milczenia

portret użytkownika witold k

Łże elity to nie tylko polskie stalinięta i polska konfidencja. To także - może przede wszystkim, elity dopuszone do koryta. Jeśli nawet czują zagrożenie to dla wygody, obiecanych konfitur, nic nie zrobią. Zawsze tak było. Hitlerowskich oprawców osądzili ale pierwszych promotorów Hitlera nie… Ważne żeby o sprawach mówić, mieć je na uwadze.

Jak bardzo niebezpieczna jest masoneria

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jak bardzo niebezpieczna jest masoneria mówi m.in. film "Cristiada" http://latinoamerica.pl/zakazany-film-cristiada-na-naszym-portalu-z-pols...

Poniżej wstęp tego co można zobaczyć w "Cristiadzie" http://www.youtube.com/watch?v=nlVhyHem6_k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.