Skip to main content
portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Eurokołchoz postąpił tak jak wcześniej Amerykanie. Ratuje źle zarządzane przedsiębiorstwa: banki. W związku z tym euro-pieniądz staje się bezwartościowym papierem. Nie dajmy się wmanewrować w euro. Nie idźmy za przykładem Słowacji, która od 1-go stycznia 2009 roku pożegna się ze swoją koroną. Słowacy o "dobrodziejstwie" euro przekonają się za dwa miesiące, kiedy to z dnia na dzień ceny pójdą w górę przynajmniej dwukrotnie.

Skąd to wiem? Przykład Austrii jest wymowny. Poparcie dla partii niechętnych Eurosojuzowi wzrosło znacznie w tym kraju, od momentu wprowadzeniu euro. Pogrzeb przeciwnika Eurolandu - Joerga Haidera , to była wielka manifestacja (15 tys. ludzi). Haider dla Austriaków to ktoś taki jak Księżna Diana dla Brytyjczyków!

Dlaczego? Nie tylko dlatego, że zginął w wypadku, którego przyczyny nigdy nie zostaną wyjaśnione. Został ulubieńcem tłumów, ponieważ nie chciał dla swojego państwa nieszczęścia: socjalistyczno-unijnego "badziewia" wraz z euro-pieniądzem i "w praniu" okazało się, że miał rację! Skoro Polska szybciej rozwija się niż stare kraje Eurosojuza, to i nasza waluta jest lepsza (w czasie kryzysu) niż euro!

Piotr Korzeniowski

1 listopada 2008

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Euro tylko po referendum ...

portret użytkownika Zb.Ziemba

Jaj informuje Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwość":
"Prezes PiS Jarosław Kaczyński ocenił po spotkaniu z premierem, że decyzji w sprawie wprowadzenia w Polsce euro nie należy podejmować w tej chwili. Przyznał, że nastąpiło „pewne zbliżenie stanowisk” jeśli chodzi o to, jak rozwiązać spór ws. euro.
„Z naszej strony padła propozycja referendum w tej kwestii” - zaznaczył J. Kaczyński na konferencji prasowej po spotkaniu. Jego zdaniem, premier obiecał tę propozycję rozważyć."

Referendum...

portret użytkownika witold k

to ja mam pytanie. Zafundują mam medialną papkę czy debatę. Od 1989 roku, do tej pory, nie zlazł się żaden polityk, który powiedziałby prawdę o nas. O tym, że Polski jako oddzielnego bytu nie ma. Jedne watahy służyły Moskwie drugie Brukseli. Ktoś musi nas zrzucić na dno. Na dobry grunt. Nie handlować nami, a służyć nam. Komunistyczny, upss, przepraszam europejski budżet rozdawnictwa urynkowić: "karta miejską", Bonem... ect. Nauczyć nas troski i myślenia... nie pożerania i pretensji. Potem ogłosić referendum.

witold k

Jeżeli euro to w 2050 roku!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Witam! Postulat UPR-u dotyczący daty wprowadzenia w Polsce euro brzmi: "NIE WCZEśNIEJ JAK W 2050 ROKU". Jeżeli w referendum będzie do wyboru kilka dat, to opcja wskazująca najodleglejszy rok, jest najrozsądniejsza. Gospodarki: Wielkiej Brytanii i Danii mają się całkiem nieźle (mimo kryzysu), utrzymały waluty narodowe i Eurokołchoz tym krajom jakoś "głowy nie urwał"!
Pozdrawiam serdecznie!
Piotr Korzeniowski

Najsilniejsza jest waluta nie z Eurosojuza!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Witam! To nie przypadek, że teraz, w dobie kryzysu, większość Polaków chce mieć oszczędności we frankach szwajcarskich! Wszak Szwajcaria nie należy do obozu krajów zadeklarowanej socjalistycznej szczęśliwości = Eurosojuza!
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.