Skip to main content

Rafalala to nie „to coś”

portret użytkownika Jacek Łukasik

Rafalala to nie „to coś”. To bolszewicki bandzior przebrany w kieckę, LUMP, cham i prymityw, jakich mało!

O Rafalalali. Już nie nazwę go „tym czymś”, bo dla mnie jest jasne jak Słońce, że to jest lump, chuligan, chamski łeb, prostak i prymityw, jakich mało. Pomijam już jego kłopoty mentalno – seksualne. Prowokator nade wszystko. Właściciel nieruchomości miał prawo mu odmówić wynajęcia mieszkania. W końcu to jego własność. A ten LUMP poszedł go prowokować, a potem pobił. I bynajmniej nie był to tylko symboliczny pliczek. Potem jeszcze wyżywał się nad pobitym psychicznie. Słownictwo pominę łaskawie milczeniem, chociaż rzuciłoby światło na „klasę” tej rzekomej kobiety. I co najgorsza upublicznił dane tamtego człowieka w Internecie. Dał świadectwo, jak ludzie ze środowisk LGBT są małostkowi, chamscy, nietolerancyjni i mściwi, a transseksualiści są w ogóle niewiele warci jako ludzie. Niech się nie dziwi, jeżeli teraz po swoich wyczynach spotka się z ostrą reakcją. DO CHOLERY JASNEJ, jak nieruchomość jest moją własnością, to mam prawo wynająć, komu zechcę i nie muszę tłumaczyć się z tego bandziorowi przebranemu w kieckę!!! Ja na miejscu właściciela za pierwsze uderzenie w twarz, chyba bym mu tak skopał przyrodzenie, że nie wiem, czy by go karetka na sygnale nie zabrała do szpitala, ewentualnie udałbym, że go chcę pocałować w rękę, a zębami bym tak chama uciął w łapę, żeby zaskowyczał z bólu. I zapytałbym się: I co lumpie, prymitywie, chamski łbie myślałeś, że bezkarnie można kogoś pobić? Gruba spasiona, obleśna blond świnio! Zryty berecie!

Właściciele nieruchomości: po pobiciu jednego z Was apeluję o WILCZY BILET dla tych typów z LGBT, a szczególnie transseksualistów na wynajmowanie Waszych nieruchomości!!! Trzeba się bronić!!! Ale nie uzasadniajcie tego ich dziwactwem, tylko chamstwem, agresywnością. Moja odpowiedź byłaby krótka: Lumpom się nie wynajmuje mieszkań, bo nie ma żadnej gwarancji, że jak nie zapanują nad swoimi emocjami, to ich nie zdemolują!

A do polityków: do pana Artura Zawiszy, do pana Jacka Żalka. Nie przychodźcie do studia na spotkania z tym CHULIGANEM, bo ten lump i męska dziwka, jak go nazwał pan Artur Zawisza tylko się lansuje, a Panowie i tak dla tego TYPA SPOD CIEMNEJ GWIAZDY byliście dużo za grzeczni. Panie Arturze. Ja po oblaniu wodą, to bym mu chyba tak dał w zęby, że interwencja chirurga szczękowego chyba byłaby konieczna. No, jakby z nim rozmawiali Janusz Korwin – MIkke lub Wojciech Cejrowski albo Krystyna Pawłowicz, to LUMP nie czułby się bezkarny.

Dla mnie to jest LUMP bez honoru, liczący na własną bezkarność. Pouczał posła Żalka (CHULIGAN), a nie wie, że komuś bez honoru nie podaje się ręki, nie rozmawia się z nim, nie zaprasza i nie odwiedza, każdy ma prawo mu splunąć pod nogi (i jakbym spotkał tego LUMPA zapewne tak zrobię), BO CHAMSTWO I CHULIGAŃSTWO NALEŻY BEZWZGLĘDNIE TĘPIĆ!!!
A kto jest jego przodkiem, a na pewno prawzorem?
Prawzór, a może przynajmniej mentalny przodek Rafalalali – rzymski cezar – Neron. Też był „artystą”, także ubierał się w kobiece szatki, a nade wszystko był BANDZIOREM. Rafalala idzie wiernie w jego ślady, a nade wszystko jest bolszewickim bandziorem, który nie szanuje cudzej własności vide film z właścicielem nieruchomości i tym LUMPEM NAD LUMPAMI, któremu przyznaję tytuł REX CHAMORUM.

Proszę wybaczyć mi bardzo emocjonalny tekst tego artykułu, ale wyróbcie sobie Państwo zdanie sami.
http://www.fakt.pl/wydarzenia/transwestyta-rafalala-pobila-homofoba-film...
http://www.se.pl/wydarzenia/ciekawostki/rafalala-znowu-bije-ludzi-artur-...
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,rafalala-o-pobiciu-chcialam-...

Jacek: http://cenzurzenie.blog.onet.pl/

9 sierpnia 2014

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak

Znaleźć swoją perłę, zachować źródło...

portret użytkownika witold k

Znaleźć swoją perłę, zachować źródło... Widziałem tych nieszczęśliwych "wojowników - dzieci szatana" - na stacjach paliw Niemiec, Belgii. Panoszyli się w sposób tragiczny np. onanizowali się przed przypadkowymi ludźmi, napastowali przechodniów, którzy zatrzymali się na stacji. Trwało to podobno całe miesiące. Posłano wreszcie Policję... skończyło się jest spokój. Na Litwie w Rosji wielu innych państwach jest nie do pomyślenia aby zboki publicznie manifestowali swoje choroby. U nas owszem... kto zgadnie dlaczego.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.