Skip to main content

Festyn na otwarcie POW

portret użytkownika witold k
17.08.2014 11:00
17.08.2014 14:00
krzychjacek.png

Prezydent Krzysztof Chojniak zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta na festyn swojej rodziny z okazji permanentnego otwierania Piotrkowskiej Ofensywy Wyborczej.
Wspólna zabawa na zmodernizowanej przez Eurokołchoz ulicy rozpocznie się w najbliższą niedzielę (17.08) o godzinie 11.00.

Podczas trzygodzinnego festynu zaplanowano wiele atrakcji, więc każdy (Rżanek, Pol, Matusewicz) znajdzie coś dla siebie' jeśli chodzi w wkład w planowanie remontu, a Komisarz się nie połapie, że to kampania (POW), bo do Piotrkowa ma za daleko.

Tradycyjnie najmłodsi będą mieli okazję poszaleć na dmuchanych zabawkach Ośrodka Sportu i Rekreacji, a rodzice okazję do pokazania się kandydatowi POW. Do dyspozycji dzieci będzie zamek, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia oraz bokserski ring, na którym nie stanie żaden.

Każdy, kto przybędzie w niedzielne popołudnie na ulicę Piotrkowskiej Ofensywy Wyborczej, będzie miał także okazję przejechać się specjalną kolejką (na pohybel młodemu Sokalskiemu), która będzie woziła pasażerów po piotrkowskich ulicach.

Ciuchcia będzie wyruszać spod dworca. Przejedzie ulicą Słowackiego oraz al. 3 Maja, następnie zawróci na rondzie Żołnierzy Wyklętych i tą samą trasą wróci do dworca. Pasażerom każdego przejazdu będzie towarzyszył przewodnik, który opowie o zabytkach mijanych na trasie ze szczególnym uwzględnieniem tablic z nazwiskiem urzędującego.

Przez cały czas trwania festynu organizowane będą konkursy i zabawy, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla najlepszych przygotowano słodkie upominki i nagrody rzeczowe, a na najmłodszych czekać będzie także cieszące się ogromną popularnością malowanie twarzy.

www.piotrkow.pl

4.22222
Ocena: 4.2 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak