Skip to main content

Samorząd 2014

O IV konspiracji zdań kilka

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Non possumus – nie pozwalam na niszczenie tak trudno i boleśnie odradzającego się polskiego ducha.
Młodym: zbiorę w jedno miejsce rozproszone informacje z naszej współczesnej historii. Starym (z mojego pokolenia) rzucę w twarz – opamiętajcie się.

I konspiracja to nielegalna działalność naszych dziadków, którzy występowali przeciw dwóm okupantom: rosyjskiemu i niemieckiemu. Była tak powszechna wielowątkowa, że pod sztandarem Armii Krajowej zmobilizowała większość grup i formacji. Później nazwana w zgodnie z faktami „Polskim Państwem Podziemnym”.

Grzegorz Braun przed siedzibą PKW

movie: 
See video

System Wyborczy to przysłowiowa mętna woda

W mętnej wodzie NAJŁATWIEJ ZŁAPAĆ RYBĘ, nawet ręką można to zrobić. Te całe Wybory Ad 2014 i nie tylko te, oraz gigantyczny bałagan jaki widzimy, to Mętna Woda. Połów zgodny zaplanowaną ustawką. Choć wszyscy o tym jesteśmy przekonani to dowody poszlakowe,domyślne a nawet oczywiste z nie ważnym głosami to reakcji zdecydowanej Brak. Ba trochę,oburzenia,szumu w mediach opozycji się rozlega, ale gdy nabiera ona konkretnych wymiarów, to ci sami szybko sięgają po polewaczki z zimną wodą. Bo "demokrację" bronić trzeba. Co szybko i sprawnie siłami Policji zostało zrobione.

Odpowiedzialność AD 2014

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Jesteśmy po kolejnym niewyobrażalnym skandalu. Dziadki z PKW (Państwowa Komisja Wyborcza) zamiast podać się do dymisji, coś gadają i nie panują nad skandalem, jaki wywołał (wreszcie) zespół rosyjsko-serwerowo-wyborczy. Tyle skandali zamiatali pod dywan, że i ten pewnie zamiotą. Tu wtrącę, jeśli i u nas powstanie Majdan, zamelduję się na jego barykadach. (moją pracę można uznać za trwający Majdan).

portret użytkownika Marcin P.

Dziękuję za zaufanie

Wyniki_PIS_okreg_4

Choć Panom Komputery Wysiadły, Miejska Komisja Wyborcza podliczyła i opublikowała wyniki głosowania. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos, a zaufało mi 157 osób, dzięki czemu uzyskałem 3 wynik na liście PIS w okręgu 4. Jeszcze raz dziękuję.

PiS wejdzie w koalicję z

portret użytkownika Admin
RdP
30% (13 głosów)
PO i SLD
7% (3 głosy)
zachowa oddzielność
64% (28 głosów)
Razem głosów: 44
portret użytkownika witold k

Główne ideały solidarnościowej pokojowej rewolucji?

herbPT.svg.png

Dobiegła końca kolejna kampania do wyborów samorządowych. Jeśli sprawa powszechnego zgorszenia z czasów prezydenta, jak pisali, rządzącego zza krat, była absolutnym zgorszeniem, to to, co jest obecnie, jest kolejnym niewyobrażalnym skandalem, przekroczeniem kolejnych barier.

Skandal w PKW?

pkw.jpg

Informacja „Rzeczpospolitej” o tym, że ABW znalazła lukę w systemie informatycznym Państwowej Komisji Wyborczej, to taka wiadomość, w którą trudno w ogóle uwierzyć na kilkadziesiąt godzin przed wyborami.

Subskrybuj zawartość