Skip to main content

Fajerwerki na otwarcie Placu Zamkowego

portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Tak. To prawda, przestałem kopać się z koniem. Ilości wpisów na swoim blogu {np. na trybunalscy.pl przez 10 lat), odnoszących się do kretyńskiego zawłaszczania pozycji politycznej w strukturze administracji samorządowej do bajerowania prostych ludzi - nie zliczę.

Jak mówią, przyroda nie znosi próżni - temat przejął portal gazetatrybunalska.pl. Tu uwaga, jest to projekt komercyjny, a więc wszystko, co robią, przyniesie zysk - czego Im życzę.

Te (...), pod kierownictwem Krzysztofa Cecha, idą w zaparte, jak (...) Co my tu mamy? Pełnię upadającego PRL - I sekretarza, który rozdaje cukierki przypadkowym gapiom i oczywiście do końca służącym niewiernym pionierom.

Tyle razy proponowałem, aby na tego typu imprezach główny głos zabierał przedstawiciel firmy remontowej, przypadkowy podatnik, ale nie urzędujący prezydent - na miły Bóg!

Śmieszność nad śmieszności... Tylko ludzi szkoda. Te (...) uruchomiłyby jakiegoś lojalnego wasala, żeby ten wręczył cukierka: szefowi firmy remontowej i właśnie przedstawicielowi rady miejskiej, jako formę podziękowania za pracę i za decyzje uruchomienia pieniędzy podatnika. Ja nie wiem? Mogą spokojnie spać po takich głupawych ustawkach?

witold k

28 grudnia 2016

3.5
Ocena: 3.5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak