Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Nie! Nie będę odnosił się do skandalu, jaki ma miejsce w związku z faktem ujawnienia przez małżonkę skandalicznej wypowiedzi – zachowania się męża. Nie przedstawię co najmniej jednego faktycznie zaistniałego pozbycia się ślubnej, poprzez zapędzanie jej do psychiatryka po to, aby związać się z nieślubną. Jedno wiem. Małżeństwo to związek na śmierć i życie – jeśli tak się do niego przyłożyć będzie zapłata, będzie satysfakcja z dobrze wykonanego zadania.

Z raptusa, męża, GT zrobiła polityka – radnego. Jest to jednoznaczne z wezwaniem obywatela do oddania mandatu. Koniec i kropka. W Piotrkowie, taki przykład odejścia po ujawnieniu skandalu jest potrzebny jak łyk świeżej wody. Nie ma tu żadnej innej możliwości. Trwanie w toksyczności np. nierealizowanie obowiązku oznakowania posesji, jest elementem trującym lokalne środowisko.

Tyle w temacie. Mam większy skandal. Wszystkim piotrkowskim radnym prawicy, jednym na wyraźne ich prośby, innym – z nadzieją, że staną na wysokości zadania i podejmą normalne funkcjonowanie w polityce swojego Miasta, założyłem u nas bloga.

Tak to jest, że ustawieni wyżej w hierarchii politycznej mają w obowiązku świecić osobistym przykładem. Mowa o podjęciu form korzystania (dziś) z obowiązkowego interaktywnego kontaktu z wyborcą, obywatelem, podatnikiem, swoim zespołem współpracowników. Nie poprzez płatną reklamę z numerem telefonu, a poprzez codzienne wpisy w blogu z nieograniczoną możliwością komentowania owych: emocji, ocen, stanowisk, zapytań. Przywołany tu mąż - raptus też ma u nas bloga. Nagrać mieli jego oceny piotrkowskiego kleru i noszą owe nagranie za pazuchą a ten udaje, że tematu nie ma. Powinien przedstawić te oceny publicznie – poddać je krytyce następnie ustosunkować się do owej krytyki. To jedynie przykład patologii jaką nam urządził PROM. Koteria przerośnięta jak rakiem wnętrzności jamy brzusznej.

Kolejny raz powtórzę: Gazeta Trybunalska powinna powstać przynajmniej 15 lat temu. Po tym, jak moje próby z piotrkowianie.pl, rada.piotrkow.pl nie spełniły pokładanych w niej celów.

Moja propozycja: trybunalscy.pl jest obywatelska, niekomercyjna i tak pozostanie. Ci, którzy ją tworzą i będą tworzyć mają być wspólnym głosem tych, których polityczny i każdy inny wolontariat roznosi. Razem można więcej. „Wielu w jednym celu”.

witold k

25 maja 2017

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak