Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

z naszego archiwum

Nie! (niezliczoną ilość razy problem pokazywałem). Ani zdania na temat upadku kolejnego parobka komuny – znaczonej przez bezpiekę kasy. 9O% biznesów powstałych w luce – bałaganie okresu przełomu, to biznesy postkomunistyczne.

Jak procentowo wygląda to pomiędzy bezpieką wprost, a „opozycją demokratyczną” (bon mot Kiszczaka). Podobnie ca 90% w biznesie i po 50% w polityce. „Chamy” miały zmonopolizować rynek PRL, „Żydy” potencjał znaczony przez Zachód, „Geremek” – forma odebrania pożyczonej Gierkowi kasy. Tu też była ostra jazda zatrzymana poprzez akcję WSI - powołanie PO - likwidacja Geremka.

Obecny stan po likwidacji L. Kaczyńskiego idzie w tę stronę, w której Jarosław Kaczyński stanie na (swoim miejscu) na miejscu Frasyniuka. Czy można to powstrzymać? Można.

Otwartą sprawą nigdy nie wykazaną jest temat autentycznego patriotyzmu - polskiego patriotyzmu, który we wskazanej toksyczności się tlił, tli i będzie tlił. To oddzielny temat z półki o ordynacji, braku frekwencji i błazenady na okupowanych funkcjach z wyboru zwłaszcza z Samorządu.

witold k

12 czerwca 2017

4.142855
Ocena: 4.1 (28 głosów)
Twoja ocena: Brak