Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Kilka zdań o samo zaganianiu się do narożnika. Wpierw niezależna.pl potem gazetatrybunalska.pl umieściły notkę o urodzinach p. Antoniego. Zatytułowano notkę jakoby były to urodziny ministra.

Jakoś nie pamiętam urodzin kierowcy, referenta czy inżyniera. Co tego typu manipulacja realizuje w praktyce; ano zobacz jeden z drugim te życzenia. Wywołuje odzwierzęce - udomowione (bolszewickie) homo sovieticus instynkty typu cytuję z pamięci „życzę ministrowi 100 lat i chociaż pięciu minut poświęcenia dla Piotrkowa. ” Łomatko!
Gość, który ma 100 lat, już nie pracuje. Mało tego: trzeba Go prowadzać i podtrzymywać w czasie pozycji na stojąco.

Na poważnie. To oczywiście winna naszych pracowników na politycznych wierchuszkach i przyrodzona pozycja niewolnika powoduje to, że ani pierwszy, ani drugi nie prostuje tych form manipulacji. Przypisywania człowiekowi przymiotów, zdolności, których nie ma, bo mieć nie może.

Jeśli zaś idzie o urodziny 69. urodziny p. Antoniego Macierewicza, to oczywiście życzę Mu zdrowia, coraz lepszych doradców i długiego życia na emeryturze. Ochrony do końca życia. To postać wyjątkowa.

Szacunek!

PS. Przypomnę. Antka wyzywali od ministra jak był posłem, który jest wyżej w politycznej hierarchii. To kolejna patologia na co dzień.

witold k

4 sierpnia 2017

5
Ocena: 5 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak