Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

II Rzeczpospolita miała szansę przetrwać. III ma szansę zostać. Z tego samego powodu, z tej samej atmosfery, jeśli nie faktycznego to pozorowanego konfliktu elit. Pytam często, w którym miejscu politycznej rywalizacji 1939 czy finansowej pętli 1972 jesteśmy.

W 1939 Niemcy wespół z Rosją zlikwidowały państwo polskie w obawie o skuteczną realizację planów rozwojowych państwa i jego potencjału. W 1972 BMW Gierek podpisał taką ilość lichwiarskich pożyczek, że przystąpiono do rozliczeń z „Chamami”. Jak wiemy, w Magdalence się dogadali – usunęli polski żywioł, który poza kontrolą - pod skrzydłami Solidarności nadmiernie się rozwinął.

Nie Kiszczak, a Geremek jest pomysłodawcą likwidacji NSZZ i jego ponowną rejestracją. Nie Kliszczak, a Kaczyński ostentacyjnie tworzył i tworzy alternatywę dla polskiego żywiołu. Kolejny Marsz Niepodległości, to kolejna okazja do przypodobania się masonerii poprzez ostentacyjne odcinanie się od MN, realizując partyjne zjazdy w Krakowie. Nic się nie zmieniło. Przypominam. PC kpiło z ZChN w Polsce, a w Brukseli z UD wspólnie grali.

Kolaboracja zawsze wyprowadza na manowce, z których korzysta obcy, a koalicjant robi krok w tył, patrz: 1939.

witold k

12 listopada 2017

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak