Skip to main content

O czym nie powiedział Antoni M

portret użytkownika witold k
czego nie powiedzial AM.jpg

Na początek. Kiedyś Nasz Dziennik i CitizenGo zaprosili do modlitwy za Polskę. Jest to spersonifikowana forma modlitwy za Ojczyznę. Najważniejszy współczesny polityk Antoni Macierewicz potrzebuje naszej modlitwy – wieczny rewolucjonista, który kilka razy przeszedł samego siebie – zawsze na służbie. Ten 70-latek zdaje się mieć energię i serce 50-latka. To by znaczyło, że jeszcze namiesza, że wróci do „Czegewary”. a szkoda by było.

Obserwuję - jak już wiele razy wspominałem - tę wyjątkową postać. Służę Mu jak potrafię i będę to robił do końca. Na początek przeproszę w imieniu posła za zorganizowanie Koncertu w „betonowym bunkrze” i to 2 razy. Po pierwsze: Reprezentacyjną Orkiestrę Wojska Polskiego po kolejne tych wszystkich, którzy słuch mają. Oczekuję, że jedyna piotrkowska sala nadająca się do tego typu masowych imprez zostanie w miarę możliwości „uakustyczniona” – oklejona w całości wykładziną, korkiem... Zostanie zamontowane odpowiednie nagłośnienie w takiej ilości, w jakiej musi być, jeśli chcemy maksymalnie zmniejszyć efekt złej kubatury. W każdym razie jest to zjawisko łatania starej szaty nową łatą - czego nie robi się, jak wiemy z Biblii. Jest swego rodzaju znakiem rozpoznawczym AM i całej III RP.

Antoni Macierewicz dostał najtrudniejsze z dotychczasowych zadanie. Przypomnę. To pierwszy polski minister, który zwrócił uwagę na mafijność w Polsce posierpniowej. Były to słowa osoby, która podjęła kontakt z Juntą Wojskową – kontakt nie doczekał się realizacji. AM nie było w związku z tym w „Magdalence”. Jest za późno o ca 30 lat nie z winy komuny i jej popaprańców z UW, PO i obecnych, a z winy nie dojrzałości liderów PC. Wiele o tym już pisałem. Obecnie trzeba było wycofać ekspansję, która się nie dokonała po 89 roku, a dziś, nie uwzględniając nowego pokolenia i okoliczności, mogła być pożywką do powtórki z Gierka/Jaruzelskiego.

Jakie nowe zadanie dostał AM? Najtrudniejsze z dotychczasowych. Pływanie pomiędzy interesami zaplątanych agentur wpływu. AM robił to od dnia objęcia byłej funkcji. Teraz ma trudniejszą pozycję.

Czym w istocie jest praca w komisji smoleńskiej? Tu jest klucz do naszej pozycji politycznej. Można wyobrazić sobie sytuację niepodjęcia wyjaśniania katastrofy - a można wyobrazić sobie, że Prezydencji USA i Rosji ujawnią materiały. Jeśli dołożyć sprawy wpływu na polską gospodarkę zacofanych technologii np. wojskowych bądź nowych bez klucza technologicznego czy strategicznego... Sprawa Judeo Polonii? Landu niemiecko-rosyjskiego? To są pola, w których służy AM z pozycji poza koteryjnych. Szacun.

witold k

17 stycznia 2018

4.42857
Ocena: 4.4 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak