Skip to main content

Stańcie przed lustrem

portret użytkownika POBUDKA

Wdzięczność Żydów wobec Niemców nie zna granic, wobec tego potrzeba innego winnego holocaustowi. Wolę Niemców od Polaków – stwierdził w wywiadzie dla „Jerusalem Post” s. byłego premiera Izraela, Gilad Szaron. Jego zdaniem Polacy cierpią na chorobę – antysemityzm.

Nasz rachunek z Niemcami nigdy nie będzie zamknięty, ale wolę Niemcy, kraj, który rozliczył się zw swojej przeszłości, od Polski. Przez ponad 70 lat Polacy oszukiwali świat i samych siebie – mówi Szaron. Synowi byłego premiera chodzi oczywiście o rzekome zakłamywanie historii przez Polaków i obarcza Polskę winą za holocaust.

Mimo tego 42 żydów zostało zamordowanych w Kielcach. Polacy nie mają się za kim schować, na kogo zrzucić winę za masakrę. Sami to zrobili – twierdzi Szaron. Obwinia on także Polaków o zamordowanie 1600 Żydów w Jedwabnem. Szczęśliwcy wśród nich zostali zastrzeleni, innych Polacy zatłukli na śmierć a resztę spalili żywcem w stodole – dodaje.

Szaron wpisuje się też w grono tych, którzy zarzucają Polakom entuzjastyczne reagowanie na mordowanie Żydów. Jego zdaniem obozy powstały w Polsce właśnie ze względu na „dobry klimat”. Większość ludności nie była przesadnie zasmucona, by nie powiedzieć zachwycona tym, co stało się z Żydami. Decyzja o budowie obozów śmierci w Polsce nie była przypadkowa – twierdzi Szaron.

Syn byłego premiera Izraela twierdzi też, że Polacy „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Tego samego nie może jednak zarzucić Niemcom. Odpowiedź jest prosta: antysemityzm. Do dziś jest tak głęboko zakorzeniony w Polsce, że nawet gdy Polacy nie znają żadnego żyda osobiście, nigdy nawet żadnego żyda nie widzieli, to i tak go nienawidzą – mówi.

Szaron jasno dodaje także, że jedynym sposobem na „odczepienie” się od Polski jest przyznanie się do winy – a to już otworzy drogę do wypłacania przez Polskę odszkodowań, po przyjęciu przez Kongres USA ustawy S.447.

Więc stańcie przed lustrem i powiedzcie sobie: jesteśmy chorzy, ale chcemy być zdrowi. Gdy już przyznacie to przed samym sobą, wyjdźcie na zewnątrz i powiedzcie to światu. Głośno i wyraźnie. Wszyscy wam przyklasną i powiedzą wam, że was kochają, i wtedy możecie rozpocząć program intensywnej terapii. To jedyny sposób na wyleczenie uzależnienia – mówi.
Za: http://wolnosc24.pl/2018/05/08/antypolska-nagonka-sie-nakreca-syn-premie...

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Stanisław Michalkiewicz: dlaczego Żydzi nie lubią Polaków

portret użytkownika Piotr Korzeniowski
5

Gorący temat... Stanisław Michalkiewicz stara się wytłumaczyć, dlaczego żydzi nie lubią Polaków. Co zresztą mogliśmy obserwować bardzo wyraźnie w ostatnich dniach, kiedy to izraelscy i amerykańscy dygnitarze nie szczędzili nam wszelkiego rodzaju obelg.

I na tym się pewnie nie skończy...
Za: http://prokapitalizm.pl/michalkiewicz-dlaczego-zydzi-nie-lubia-polakow.html

Komentarze do "Dlaczego Żydzi nie lubią Polaków"

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Bo dobrze wiedzą, że Polska stoi na drodze ich rządaniom o odszkodowanie, bo to my uważamy że nam się stała największa krzywda podczas 2 wojny.

udostępnij

cyther 1 dzień 7 godz. temu

+28

@Nedkely: Oni nas szkalują za to, że my znamy prawdę, i że jako jedyni możemy podważyć Holokaust. Oni doskonale o tym wiedzą. Dlatego próbują nam wmówić antysemityzm. Ale trafiła kosa na kamień. Na nas antysemityzm wrażenia nie robi.
udostępnij

tymczasowe_konto333 1 dzień temu

+14

jako jedyni możemy podważyć Holokaust

@cyther: W jakim sensie?
udostępnij

PierDacze 23 godz. temu via iOS

+1

@tymczasowe_konto333: holokaust w sensie ze celem Nieńców w czasie II wojny światowej była eksterminacja Żydów i zagrabienie ich majątków a cała reszta działa sie tylko przy okazji.

Jakbyś zrobił ankietę w USA lub Izraelu to sporo ludzi odpowiedziałoby juz teraz ze celem Nieńców w czasie II wojny światowej był holokaust xD

Celem był podbój Europy, podporzadkowanie innych narodów jako ludzi II kategorii i eksterminacja ludzi nieprzydatnych nowemu reżimowi.
udostępnij

cyther 22 godz. temu

+2

@tymczasowe_konto333: Źle się wyraziłem, albo inaczej nie wziąłem "podważyć Holokaust" w cudzysłów, co teraz czynie. To Polacy przekazali Amerykanom dokumenty o tym co się działo w niemieckich obozach. I co, i nic. Więc teraz niech amerykańscy Żydzi nie kozaczą, bo to ich protoplaści dali ciała. Mieli informacje, możliwości i kasę, żeby to powstrzymać. I nic z tym nie zrobili. My zrobiliśmy wszystko, co było możliwe żeby świat się dowiedział, a świat miał to w dupie włącznie z amerykańskimi Żydami. Teraz naszym kosztem chcą odkupić swoje winy.
udostępnij

matcheek 20 godz. temu

0

@Nedkely: tu bardziej chodzi o prawo, zwykle prawo, niz o krzywde
udostępnij

JohnnyFajf 8 godz. temu

0

Na nas antysemityzm wrażenia nie robi.

@cyther: no na wielu robi wielkie wrażenie. Ja to wrażenie wyceniam na ponad 180 mln zł, które przekazano z naszych kieszeni na Muzeum Polin.
udostępnij

zortabla_rt 1 dzień 1 godz. temu via Android

+11

Wyłączam Internet i tv i sprawa żydowska magicznie znika. I nic dookoła się nie zmienia i człowiek zdrowszy.
Polecam.

udostępnij

Colaborant-100 22 godz. temu

+22

@zortabla_rt: i nikt nie mówi o 447 tylko za kilka lat zabiorą ci kamienice w której mieszkasz i nawet się nie zorientujesz
udostępnij

Aeny 20 godz. temu

-4

@Colaborant-100: już od 20 lat michałkiewicz straszy że już zaraz zabiorą, za każdym razem gdy jakaś organizacja żydowska tylko pierdnie to michałkiewicz leci robić spotkania, a jak mają podpisy jakiś senatorów//kongresmenów ( co zdarza się średnio co dwa lata to Michałkiewicz aż sraczki dostaje że zaraz dosłownie co za 10 sekund mnie z tej kamienicy wywalą.
udostępnij

WlasciwosciBetonu 20 godz. temu

-4

@Colaborant-100: a jak będziesz się interesował sprawą żydowską to nagle magicznie ci nie zabiorą tej kamienicy? Jedyny efekt to taki, że się nasłuchasz czyjegoś p?#%%@$enia, nawkurzasz się a kamienicę i tak zabiorą.
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

+2

@Aeny: no widzisz to się ciesz, że nie mieszkałeś w żadnej z reprywatyzowanym kamienic warszawskich
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

0

@WlasciwosciBetonu: czy sądzisz,że gdyby nie było ruchów lokatorskich to afera z prywatyzacyjna miałaby taki zasięg
udostępnij

Aeny 19 godz. temu

+1

@Colaborant-100: Nie chce ci nic mówić ale dotyczy ona w równym stopniu Katolików co posiadali kamienice ( albo ziemię ) w Warszawie która została znacjonalizowana przez Komunistów, jak i Kościół Katolicki czy żydów, a dokładnie w Warszawie jest wynikiem Dekretu Bieruta. Wydaje mi się że powrót "bezprawnie" zagrabionego dobra powinna wrócić do jego właścicieli bez względu na wyznanie.

Masz poczytaj
http://proprium.pl/historia-wywlaszczenia-nacjonalizacja-po-ii-wojnie-sw...
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

-1

@Aeny: ale nie słyszałem, żeby katole uchwalali jakieś akty zmuszające rządy do zwrotu roszczeń
udostępnij

Aeny 19 godz. temu

+3

@Colaborant-100: yyyyy

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/280384,1,kosciol-przejmuje...
http://forsal.pl/artykuly/994770,polska-reprywatyzacja-tylko-dla-kosciol...

Średnio muszą jak sami lekką ręką dajemy na "słowo" o czym decyduje bliżej nie określona komisja bez możliwości odwołania. A afery były nie mniejsze kręcone
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/afera-wokol-komisji-majatkowej-uslyszeli...
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

-2

@Aeny: a widzisz taka subtelną różnicę między słowem katole a kościół nawet katolicki czy to za trudne dla ciebie
udostępnij

Aeny 19 godz. temu

+2

@Colaborant-100:
http://www.tvp.info/544782/ziemianie-domagaja-sie-zwrotu-majatkow
http://www.newsweek.pl/polska/czartoryscy-chca-zwrotu-majatku-z-ojcowski...
http://www.newsweek.pl/polska/potomek-dawnych-wlascicieli-domaga-sie-zwr...
http://gdansk.naszemiasto.pl/artykul/spadkobiercy-trojmiejskich-wlascici...
ETC tego są setki.....
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

0

@Aeny: tylko między roszczeniami żydów a reszta jest subtelna różnica czyli ci drudzy domagają się swoich dawnych własności a nie własności innych do których im się wydaje że mają prawo bo też noszą pejsy
udostępnij

Aeny 19 godz. temu

0

@Colaborant-100: Nie wiem czy wiesz ale mieniem bez spadkowym jest w tym wypadku np synagoga, albo jakiś grunt należący do gminy, i w tym przypadku jest to dokładnie to samo co ziemie dla KK które de facto też nie mają spadkobiercy poza wspólnotą.....
udostępnij

Colaborant-100 19 godz. temu

-2

@Aeny: KK mnie tyle interesuje co KKK
udostępnij

Aeny 18 godz. temu

0

@Colaborant-100: Mnie tak samo, ale interesuje mnie równość wobec prawa, jak i stosowanie go, więc jak uchwalamy i stosujemy dla jednych, tak samo powinniśmy stosować dla drugich. Uważam też że własność prywatna jest w zasadzie rzeczą świętą i jeśli odebrano coś "tobie" i bez różnicy czy to będzie organizacja, firma, czy też twoja prywatna własność powinno to zostać ci zwrócone ( tzn fakt zabrania uważam już za ogromne przegięcie, ale jeśli już to tak powinno być.
udostępnij

Colaborant-100 18 godz. temu

0

@Aeny: jeżeli zabrano coś mi czy rodzinie ale nie mam prawa upominać się o coś tylko dlatego, że właściciel modlił się do tego samego Boga
udostępnij

Aeny 18 godz. temu

0

@Colaborant-100: Dalej nie rozumiesz.... Jeśli zabrano coś ORGANIZACJI która modliła się do tego BOGA to ta ORGANIZACJA ma prawo się ubiegać o zwrot tego. Jeśli znacjonalizują ci filię firmy w Niemczech, to mimo że tu umrzesz i ją sprzedasz, a firma dalej działa to może się ubiegać o zwrot swojego majątku, podobnie jak kościół, który mimo że proboszcz zmarł, wszyscy wierni którzy budowali ten kościół zmarli, to organizacja do której on należał dalej ma prawo ubiegać się o jego zwrot. ROZUMIESZ ?? Twoje porównanie do majątku tego jako prywatnego jest nie trafne bo nie chodzi o MAJĄTEK PRYWATNY
udostępnij

Colaborant-100 18 godz. temu

0

@Aeny: aha( ͡° ͜ʖ ͡°)
udostępnij

kauzyperda 1 dzień 9 godz. temu

+43

bo trudno się nienawidzi kogoś, kogo jawnie lub w skrytości ducha uważa się za lepszego od siebie. Nienawidzi się kogoś kogo uważa się za gorszego słabszego.

Niemcy to bogaty, świetnie zorganizowany naród, niby się biją w piersi za wojnę ale robią taki półukłon z miną "ok, kajam się ten tego ale nie przeginajmy" i nikt nei przegina. A dla Izraela biedna zacofana Polska i Polacy są akurat wygodnym obiektem dla nienawiści.

Podobny mechanizm funkcjonuje zresztą w samych Polakach. Niemcy też nas chcieli eksterminować i wymordowali miliony, ale Polakom trudno ich n ienawidzieć i niemieckie zbrodnie uważane są za coś w rodzaju klęski naturalnej, gniewu Bogów.

Za to dość powszechna jest nienawiść do Rosjan bo tu wielu Polakó uważa się za lepszych. To podobny mechanizm do Izraelskiego choć u nas dodatkowo wymagający myślenia życzenowaego i samooszukiwania się. Bo o ile nowoczesny Izrael ma podstawy by patrzeć z wyższoscią na zacofaną Polskę o tyle Polacy produkujący jabłka i palety drewniane są po prostu śmieszni patrząć z wysoka na latających w kosmos i władających atomem Rosjan.
Za: https://www.wykop.pl/link/4307831/michalkiewicz-dlaczego-zydzi-nie-lubia...

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.