Skip to main content

Pobić Ziemkiewicza!!!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Skandal! Dyrektor żydowskiego Polin Dariusz Stola chciał, żeby… pobili Ziemkiewicza

Czegoś takiego jeszcze naprawdę nie było. Jak ujawnił publicysta Rafał Ziemkiewicz, dyrektor żydowskiego centrum propagandowego Polin, utrzymywanego za pieniądze polskiego podatnika, niezdwuznacznie sugerował, że Rafała Ziemkiewicza trzeba… pobić.

Taki los powinien, zdaniem dyrektora Polin Dariusza Stoli, spotkać Ziemkiewicza, za to, że użył on określenia „parchy” opisując Żydów, którzy w otwarty sposób szkodzą Polsce:

Z cytowanego zdania wynika, że, zdaniem Stoli, po polskich ulicach nie mają prawa bezpiecznie chodzić ludzie, których on uzna, na podstawie jakiejś wypowiedzi za antysemitów. Skoro nie mogą chodzić bezpiecznie to najwyraźniej powinno im grozić jakieś niebezpieczeństwo, które ktoś powinien jego zdaniem wprowadzić w życie.

Dyr. Stola sprawił, że muzeum Polin stało się centrum żydowskiego szowinizmu, suprematyzmu rasowego oraz antypolonizmu. Teraz dochodzą jeszcze groźby wobec niechętnych placówce publicystów, przypominające czasy głębokiego PRL-u. Mimo tych wszystkich faktów, rządzone przez PiS Ministerstwo Kultury nie reaguje i utrzymuje go na stanowisku.
Za: http://nczas.com/2018/05/29/skandal-dyrektor-zydowskiego-polin-dariusz-s...

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak