Skip to main content

Boże Narodzenie AD 2019 Nowy 2020 rok

portret użytkownika witold k
BN.jpg

Refleksja.

Nie mogę rzeczowo ocenić szans dla współczesnej Polski - poddanej indoktrynacji w eurokołchozie. Muszę zabrać głos w tej sprawie. Nie jest mi dane pomieszkiwać w Polsce; kolejnym polu para masońskiej akcji opróżniania kościołów i jednocześnie np. w Irlandii - świeżej ofierze skutecznie przeprowadzonej dezaktywacji wiary katolickiej.

Wiem, widziałem: Mińsk z jednej strony, Brukselę z drugiej - współczesne katolickie katakumby. Dołożę Maładeczno (1996?) i osobistą prośbę do mnie w spr. pomocy w dokończeniu budowy kościoła. Przykre doświadczenie... kiedyś opisałem. Mowa o zachowaniu się Esslingen i Piotrkowa Trybunalskiego, w szczególności para masońskiej marionetki, p. Komara - ówczesnego przewodniczego RM. Tak! Tego, który zaprotestował przeciw świętej pamięci Dorocie Piesik, a swoją gorycz wylał na męża (wdowca) już wtedy Honorowego Obywatela PT. Ten, który próbuje ogrywać Samorząd, podrzucając mu kukułcze jajko z rodziną Żarskich – jest to forma odgrywania swojej pozycji...

Zbór wszystkich okoliczności (przypadek aktywności pana Komara to lokalny element całej masy) zbitki szeregu zaniedbań z jednej strony i Chrystusowej postawy wierzących praktykujących z drugiej, prowadzi wprost do sytuacji z Zach. Europy. Trzeba nam przyjąć kolejne zejście do katakumb ze współczesnymi narzędziami komunikacji. Z tej pozycji odzyskiwać pole. Nie ogarniamy tego. Nasze narodowe polskie sobiepaństwo jest tutaj katastroficzną perspektywą…

Żadna to satysfakcja, że katolickie katakumby mają się dobrze i dobrze obiecują na czas, jaki już nastąpi - ponowna moda na religię. Rozpracowali nas, po pierwsze: masową kulturą, po kolejne: dezawuując religijnych, uruchomili pole toksyczności, w którym giniemy, w tym na własne życzenie.

Niby nic nowego. Bóg Stworzyciel, jak wiemy, posłał Syna, aby ten u nas wzrastał z nami się ukorzenił i abyśmy potraktowali Go tak jak swoich współziomków. Tak się stało. Systematycznie w roku liturgicznym wspominany życie Jezusa Chrystusa. Też przypomnę, że uczniów rozesłał, a nie schował. Trzeba każdemu z nas dać świadectwo nie tylko przez tych, o których myślimy, że to oni mają dać świadectwo.

Wigilia 2019

witold k

24 grudnia 2019

w kolejnym wpisie pokaże "dzieło" pożytecznych katolickich biznesów, które wyprowadzają Boże Narodzenie w obszary świecidełek i innych zastępczych form.

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak