Skip to main content

Zdań kilka o gojach, którzy sami siebie dezawuują

portret użytkownika witold k

Na polskim przykładzie w kontekście żydowskiego ex terytorium w Polsce. Wtrącę sprawę niemieckiego obozu już nazistowskiego ulokowanego w latach władzy hitlerowskiej w Polsce pod Oświęcimiem. Dla przypomnienia: obóz pracy faszystowski to ogrodzony teren, na którym Żydzi ściągnięci z Europy mieli mieć swoją swobodę w odgrodzeniu ich od wpływu na Europę. Obozy te funkcjonują w najlepsze i występują pod nickiem Korporacja. Potężne korporacyjne obozy są w istocie marionetką w ręku rozgrywających politykę światową. Patrz wycofanie statku z budowy gazociągu niemiecko-rosyjskiego po Bałtyku.

Ów niemiecki obóz koncentracyjny, ten który Niemcy opuścili, uciekając przed amerykańskimi wojskami, a do którego w 2019 roku po raz drugi w historii przybył niemiecki polityk, w istocie po usunięciu polskiego polityka działacza - Kazimierza Świtonia - stał się ex terytorium Izraela. Żadne państwo, żadna władza obywateli ofiar obozu koncentracyjnego nie wystąpiła w obronie miejsca, w którym życie stracili obywatele tych państw. To element nieodpowiedzialność Goja. To naiwność, która w praktyce odbiera prawo udziału w polityce, a żydowskiemu szowinizmowi daje prawo do ekspansji.

To - jeśli idzie o gojów europejskich w tym cwaniaków Niemców, którzy zamiast Polsce to Izraelowi wypłacili wojenne odszkodowania. Jak to się stało? PRL to w istocie żydowska władza w Polsce. Obecnie kontakty polsko-żydowskie realizują Żydzi – występują po obu stronach zespołu międzypaństwowego. Nie mówiąc o tym swoim obywatelom, darczyńcom, podatnikom... To koleina kosmiczna naiwność Goja. To taki współczesny TW Bolek. Tak jak Polacy wybaczyliby Lechowi W. jego branie srebrników od żydokomuny, jej bezpieki, tak rozumielibyśmy sytuację z żydowskim szowinizmem. Inaczej byśmy podchodzili do miejsc trudnych wynikających z powiązań na szczeblu państwowym realizowanym jak wyżej przez Żyda, z Żydem w imieniu Polski.

W tej sytuacji odgrzewanie spalonego już kotleta – protestów co do osoby na stołku dyrektora obozu koncentracyjnego staje się samochlastaniem się Goja - ku satysfakcji Żyda.

witold k

4 stycznia 2020

3.933335
Ocena: 3.9 (15 głosów)
Twoja ocena: Brak