Skip to main content
portret użytkownika witold k
judeo.jpg

Mowa (dla niezorientowanych) o kolejnym elemencie żydowskiej ekspansji. Dotyczy głównie Polski, ponieważ w Polsce do 1938 roku było największe w Europie skupisko żydostwa (nie Semitów). Polskę przez wieki szefostwo żydostwa traktowało jako swój, zawłaszczony teren i szykowało się do swojej państwowości w Polsce. Dla jasności ów państwowy byt miał się nazywać Judeopolonia nie Poloniojudea. Żydzi to światowa mafia. Ponazywali elementy swojej dominacji rożnymi przymiotnikami i tego się trzymają. Świat Gojów, wywiązując się z wielokrotnych, wielowiekowych obietnic w 1949, ustanowił dla nich teren pod państwo Izrael. To był błąd, ponieważ Żydzi nie potrzebują swojego państwa. Każdy widzi. Obecny Izrael to jednostka wojskowa z pełnym tego rozumieniem... Od 1949 roku nie było dnia bez wojny z sąsiadami, w tym z Semitami. Goje pozwalają na ekspansję Żyda poza Izraelem... Goje z USA wspierają szowinizm żydowski na Bliskim Wschodzie.

Wracając do Polski. Mam pytanie: Czym rożni się naiwność PRL od III RP w stosunkach z żydostwem? Pominę, choć 447 ma w sobie pretensje historyczne. Nigdy nie poznaliśmy konsekwencji ze stosunków I RP i Żydostwa. Żydzi podchodzą do polityki z perspektywy swej uzurpatorskiej misji.

PRL zorganizowali Żydzi, III RP zorganizowali Żydzi. Naiwność Jaruzelskiego właśnie się powtarza. Tu uwaga: tym razem naiwne są dwie strony władza i opozycja – endecja? Rozumiem, że jej cześć. Pat bez wyjścia. O tym decyduje Żyd nie Polak. A miejscem założycielskim tej sytuacji jest ordynacja proporcjonalna i brak obowiązku wyborczego. Tutaj mamy asekurację co do ujawniania kulisów polityki np. do żydowskiej sprawy. Szczególna trudność polega na tym, że świat Gojów tak dalece podwiesił się pod ekspansję żydowską, że ma problem z własną tożsamością. Tylko dla przykładu temat z wierzchu: spr. Niemców. Reparacje za II WŚ wypłacili Izraelowi zamiast Polsce. Dziś Niemiec nie przeprosi Polaka za to, że dał się zamanipulować Żydowi z polskiego rządu (PRL). PiS nie powie, że największą naiwnością Lecha Kaczyńskiego było wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem. Żaden z dzisiejszych zadymiarzy, jeśli chodzi o referendum w spr. ustawy 447 nie przyzna się, że o zadymę i umniejszenie szans rządu III RP w polityce z żydostwem idzie. Dla jasności: Za tę polską naiwność odpowiedzialność ponosi PiS. Ma absolutną władzę i nic nie robi, aby choć wskazać główne zaplanowane akcje uwalniające nas od odwiecznego ciężaru żydowskiego szowinizmu w Polsce. Inni wykupili spokój... i trwają. Więcej! Antyżydowskie nastroje (Zachód) nazywają antysemickimi i trwają. Ja nie dziwię się temu, że Żyd pogardza Gojem...

Do meritum.

Przypomnę: Izrael to państwo policyjne, szary obywatel nie wychyli się, nie pomoże nam, nie pomoże sobie. Razem możemy wiele i to powoli się dzieje. Mamy, co mamy... Permanentną agenturę wpływu nie tylko żydowską. Obywateli, dla których wszytko oprócz moczu do gówno... Partyjne watażki wszystkich stron tu nie pomagają, a niszczą - przyrodzone polskie sobiepaństwo, bez uwzględnienia którego giniemy.

witold k

11 stycznia 2020

4.11111
Ocena: 4.1 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak