Skip to main content

Dziadek Antek

portret użytkownika witold k

To ja skutecznie jak się okazało sugerowałem panu Antoniemu korzystanie ze środków komunikowania.
Pan Antoni Macierewicz – bez jakichkolwiek wątpliwości osoba zasłużona dla Polski. Postać zasadnicza jak idzie o pierwszy KOR, aktywność np. w latach Junty Wojskowej – list do Kiszczaka. Jak idzie o pierwsze ministrowanie w III RP – elementy mafii w Polsce. Czy też sprawa aktywności - jak nazywamy tragedii Smoleńskiej. Jest tego więcej. Szacunek.

Jednak. Klakierstwo zrobiło z Pana Antoniego to, czego od zawsze oczekiwali tacy jak Michnik. Co ja po latach nazwę polskim Che Geuvara. Dlaczego klakierstwo w Polsce jest tak dominujące niszczące. Bo! System jest partyjny to tyle, co koteryjny. Zjawisko nie dotyczy tylko obecnej administracji. O nie.

Od Pana Macierewicza oczekiwałbym, aby z pozycji emeryta zabierał głos odnoszący się do realiów Wieczne bieganie z benzyną nie uchodzi nie tyle ze względu na pesel także na pozycje w polityce.

Litości.
Antoni pretensje w sprawie katastrofy smoleńskiej trzeba mieć do sojusznika do USA. Jeśli sojusznik za podmiecenie sprawy obiecał ważną pozycję w Międzymorzu to zamknij się Pan do cholery…, Bo i tu nas spauperyzują.

Niepodległość. Panie Antoni skończyła się wraz z nieodpowiedzeniem na Pana list do Kiszczaka. Ze sprowadzeniem Pana Siły-Nowickiego do ekipy PRL przy Okrągłym Stole, przez takich (…) jak Kaczyńscy.

Ochrona Życia. Znów marnujemy okazję do podstawowej edukacji na temat obecnej wiedzy o życiu i jego szansach. O nierozdzieleniu wiedzy, rozumu i wiary. O kosztach, o okazji na publiczną składkę dla rodzin, które by o taką pomoc (utrzymania życia) wystąpiły.

Światem rządzą koterie państwa to ich delegatury. Nie kopiemy swoich a robimy swoje. Jest tutaj całkiem przyzwoicie.

witold k

29 stycznia 2021

movie: 
See video
3.666665
Ocena: 3.7 (3 głosów)
Twoja ocena: Brak