Skip to main content

Służba Zdrowia

Stanowisko Parlamentarnego Zespołu na rzecz Życia i Rodziny ws. projektów aborcyjnych

portret użytkownika Biuro Posła Grzegorza Lorka

Sejm RP 12 kwietnia br. skierował do dalszych prac cztery projekty ustaw, dotyczące liberalizacji prawa aborcyjnego, złożone przez posłów Klubu Parlamentarnego Lewicy (druk nr 176 i 177), Klubów Parlamentarnych Polska 2050 i Polskie Stronnictwo Ludowe – Trzecia Droga (druk nr 223) oraz Klubu Parlamentarnego Koalicja Obywatelska (druk nr 224).

Służba zdrowia czy biznes plan na lewe dochody

portret użytkownika witold k
apteka.png

Od niepamiętnych lat wskazuję na fikcje podziału służby zdrowa na państwową i prywatną. Każdy wie.

Kilka kolejnych uwag; kolejnych obszarów komercjalizowania dostępu do zdrowia do podwójnego opłacania tym razem leków aptekarzom?

Pacjent przewlekle chory chodzi do kilku lekarzy w kilku gabinetach. Tak jest po prostu. Przykład cyklicznego pokazywania się u specjalisty. Notabene dalej po to aby dał skierowanie, takie czy inne, ponieważ POZ tego nie może, bądź mówi, że nie może.

I tu jest jazda.

Dla Boga, panie Braun! Larum grają!

portret użytkownika witold k
Grzegorz_Braun_Sejm_2019.jpg

Właśnie do Polski przybywają nasi genetyczni ziomkowie. Niewyszczepieni na szereg chorób, których u nas już nie ma. Na Covid tak po prawdzie w ogóle nieszczepieni.

Nie cieszy się Pan…

Dożył Pan czasu spełnienia się pańskich politycznych celów. Musi być pan szczęśliwy. Może jakieś słowo podziękowania tym okupantom z PiS.

Jeśli byłby pan w stanie stanąć ponad banderyzm (w tym przypadku) to może zobaczy kolejną szansę dla Nas. Dokładnie tę której pan nie widzi przy okazji ochrony nas przed Ciovid. Mianowice społeczną zgodę i lojalność, samodyscyplinę obywatelską…

Porządek w Straży znaczy w pandemii musi być

portret użytkownika witold k

Pamiętamy to. A niech się cała wieś spali – porządek w straży musi być. Mowa o sytuacji, kiedy bałagan w straży spowoduje ewentualne większe straty niż spalona wieś. Np. utrata stanowiska przez komendanta.

Taką właśnie mamy sytuację w nowym przedsiębiorstwie „Covid-19” na wzór istniejącego, od czasu handlu niemiecko żydowskiego. Mowa o przedsiębiorstwie też światowej rangi „Holokaust”.

Wszyscy wiedzą o co chodzi a nie wiadomo o co chodzi. To za artystą. Chodzi o to, że testy na najnowszą, najważniejszą chorobę, są zbyt dokładne i wprowadzają zamęt.

Pospieszalski… jak sama nazwa wskazuje

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Janek, Jan przez cały PRL obrońca naszej sprawy. Jak trzeba być ugodzonym w ego i to w podeszłym już wieku żeby z prywatnej korespondencji robić sobie sznurek wisielca.
Myślałem że większego autoryteta od Grzegorza Brauna (też kiedyś przeze mnie szanowanego) to już nie będzie. Pospieszalski poszedł dalej.

To ci sensacja. Kolega profesor wiedział, że Amantadyna jest dobra na Covid-19. Pytanie czy wiedział że jego kolega Janek zrobi sobie z tego tratwę ratunkową. I co dobrze panu Janku Ci z tym.

portret użytkownika Marcin P.

Posłowie PiS domagają się segregacji Polaków

projekt-segregacja-sanitarna.jpg

W dzień po rocznicy wprowadzenia stanu wojennego posłowie rządzącej koalicji postanowili zgłosić projekt segregacji Polaków na ludzi i podludzi, na godnych i niegodnych, ....

Wśród wnioskodawców znajdziemy posła naszego okręgu.

Posłowi Robertowi Telusowi marzy się segregacja sanitarna!!!
Chce podzielić Polaków na ludzi i podludzi, na tych godnych i niegodnych normalnego życia!
No cóż po tym jak głosuje w kwestii aborcji już nic mnie nie zdziwi.

Marcin

15 grudnia 2021

Wysłuchałem antyszczepionkowca

portret użytkownika witold k

Mianowicie. Chorował na samym początku – nie miał smaku. Tyle. Nie szczepi się bo co to za szczepionka… 80% chorych do Ci, którzy się szczepili. Koniec i kropka. Mam nadzieje, ze to taki skrót słowno-myślowy a nie głęboka argumentacja. Jeśli to drugie to jestem załamany.

Muszę sobie coś wmówić bo inaczej zwątpię w homo sapiens.

Przykład odwrócenia kota ogonem

portret użytkownika witold k

Jacyś posłowie zaproponowali ustawę pozwalającą pracodawcy zapytać pracownika czy jest zaszczepiony. Po czym… wycofują podpis pod projektem jako projektem szkodliwym godzącym w prawo i wolność obywatelską.

To problem złośliwości Stwórcy, który jednemu ze swych stworzeń dał rozum… brzytwę.

Owszem. Można się domyślać, że kiedyś ustawodawca nakaże - wskaże godziny wypróżniania się. W podartych portkach ludzie już chodzą, naznaczają się tatuażem i to nie przez zalecenie ustawodawcy a szyderstwo, kpinę mających nas za stado…

Licznik Grodzkiego

portret użytkownika witold k
licznik grodzkiego.JPG

Nie wiem gdzie jeszcze na pewno w Niezalezna.pl przypomina się - takim obrazkami - sprawę korupcji synalka utrwalacza Władzy Ludowej.

Tyle tylko, że to nic więcej jak forma manipulacji prowokacji nic niewnosząca do istoty problemu. Zatem. Wpierw trzeba ustalić pochodzenie Syna On to z „Chamów” czy „Żydów”. Jak synalek czy tatuś został ochrzczony: trzykrotne zanurzony w wodzie, czy scyzorykiem oskrobali mu napletek.

To ważne.

Śmierć 30-latki z Pszczyny

portret użytkownika witold k
_mama1.JPG

Niestety. Choć anty-pisowskie dziadostwo, w drugim wystawieniu się (w drugiej akcji protestacyjnej) lekko zmieniło swoje ideologiczne zaprzaństwo to…

Żadna to nadzieja, że szeregi politycznych przeciwników obecnej administracji to ca znikomy procent populacji. Zatruwają nasze publiczne, społeczne, polityczne życie a to nie jest dobre.

Śmierć matki i dziecka to największa tragedia dla homo sapiens. To dlatego, że Ten ma rozum.

Subskrybuj zawartość