Skip to main content

Wspomnienie niezbyt miłe (10)

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Tym razem w tym cyklu podejmę refleksję uchronioną w kulisach podatku od reklam. Giganty mają państwa za parobków, te w sytuacjach trudnych podejmują ich opodatkowania z reguły w ważnych okolicznościach u nas Covid-19.

Pominę: wiele razy wskazane przeze mnie przywileje z „Magdalenki” a tutaj przypomniane z formy ponownego ułożenia się „Chama” i „Żyda” (WJ)

Wskażę, że rwetes, jaki właśnie uruchomiono pod fałszywymi nickami o rzekomych ograniczeniach wolności mediów a w rzeczywistości umniejszenia ilości pieniędzy na ogłupienia polskiego motłochu, którą należy datować z uruchomieniem Gazety Wyborczej.

Ten medialny rwetes porównuję do tego, co działo się w okolicach powołania nowej służby: CBA.

Wskazywałem wtedy bezpardonowość interesów „Chama” czytaj pokomunistycznej bezpieki WSI – Żyd tu przypomnę dostał nowe obszary wolne od korupcji. Ustawione podatkowymi przywilejami. Faktycznie uzależnianiami Goi, którzy pomagali w uzyskaniu terenów - lokalizacji, w tej czy innej miejscowości. (Dobry przykład - parobków p. B. Geremka na urzędzie prezydenta Warszawy) - Nowe otwarcie starego ZBoWiD.

Obstrukcja oficerów WSI w sprawie CBA to nic więcej jak wymówienie Państwu posłuszeństwa. Przypomnę. To miała być druga gruba kreska. Ustawa zakładała nie cofanie się fiskusa a nowe otwarcie.

Teraz mamy jeszcze gorzej. Mamy krzyk w sytuacji skierowania pieniędzy z podatku na najważniejsze obszary egzystencji obywatela. To dopiero pogarda dla Goja.

Jest nowa rzecz. Tubylców rozprowadzali epitetem. Zaczęło się od „Zaplutego Karla Reakcji” skończyło „Moherem”. Obecnie zmądrzeli i likwidacje zbędnego elementu podejmują medialnie w fałszach nickach.

Konsekwencje tego stanu – stanu permanentnego upokarzania nas są bardzo trudne, toksyczne między nami… ku zadowoleniu kilku.

Jedyną formą wyjścia jest ordynacja większościowa oddanie pozycji posłowi, radnemu - oddzielenie aparatu administracji od polityki i tu mamy istotę…. Nie ma na to przyzwolenia.

A moje miejsce w tym? Bo cykl taki.

"Pasternik". Prywatna konspiracyjna działalność medialna - jak to dziś nazwać. Niezliczone formy uaktywniania rodaków - osobiste poświęcenia dla sprawy idei, polityki. Samorząd. kowalczyk.info.pl, piotrkowianie.pl, trybunalscy.pl

witold k

18 lutego 2021

5
Ocena: 5 (8 głosów)
Twoja ocena: Brak