Skip to main content

Cztery postaci trzeba wskazać

portret użytkownika witold k
dziadowstwo.png

Premier Izraela, dzwoniący i jeżdżący po gojach w sprawie interesów jakie Mu finansują oligarchowie, a jakie mogą upaść przez niestosowne decyzje Goja z USA. Ukraińca wydzwonił; to za niski poziom, aby sam szef szefów oligarchii się pofatygował. Ruski; to ważne, wielu tam od zawsze działało… Choćby Beria; uratował rewolucję zgodnie z jej celem.

Niemiec. Tutaj też jest związek ponad czasowy, wspólne interesy na II WŚ.

Węgier. Ciekawym czy Ambasador był już na dywaniku u Polaka w związku z ujawnieniem się tegoż Azjaty z Europy.

Możemy, to co wskazałem, zobaczyć dzięki prawidłowej postawie Ukraińców.

Panowie pomimo aż takiej niesubordynacji Ruskiego nie są wstanie ukryć własnych dyktatorskich oblicz i błądzą jak pijani…

Nie padło z żadnej strony jasne stanowisko, o tym, że Świat obszedł od wojny, zabijania jako formy politycznych rywalizacji. Że to co robi Zachód; ekonomicznie, ideologiczne poniżanie innych należy odrzucić. Robiła to sowiecka Rosja i upadła… Robiła bo Żyd realizator w praktyce rewolucji kazał… Że wyznaczone granice państw to krzywda i zło, ale, nie ma podważania granic; jest wolność do samostanowień wspólnot tak jak chcą. Europa Ojczyzn. To właśnie robił Robert Schuman.

Próby powrotu, jako forma współpracy z Zachodem, wykoleiły się z tego powodu, że Ruski to ruski zwyczajnie. To nie wiedzieli!

Pomijam nacjonalizm ukraiński ma swój czas na refleksję. Też dzięki poróżnieniu się Ruskiego z Niemcem; jak idzie o prawa do wschodnio południowych Prus. Także to, że Żyd nie odpuszcza, Ukraina to obiecane gniazdo Judeopolonii.

Nie ma Państwa Ukraina. Kto zgadnie dlaczego? Nacjonalizm ukraiński czy żydowski.

Putin musi odejść. Jeśli tego nie zrobi Rosjanin zrobi następca Berii z wiadomym skutkiem. Areszt w PT czeka, będzie ciekawie...

witold k

7 marca 2022

4.833335
Ocena: 4.8 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak