Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wedle środków masowego rażenia i wyjaśnień Komisarzy nam przechylnych na jesieni mogą popłynąć pierwsze pieniądze z kolejnego już programu budowania infrastruktury pod nowe państwo jak go tam na końcu nazwą – Stany Zjednoczone Europy?

Zatem. To czy KPO odczytamy jako Koniec Platformy Obywatelskiej – zaplecze piąta kolumna Eurokołchozu. Czy - Kto Polskę Opanuje - jak nie uda się umocnić upadającego układu z Rockefellerami.

Tu uwaga. Polski jako oddzielnego podmiotu nie było nie ma i nie będzie. Z tego punktu widzenia UE jest obojętne kto jest na żołdzie w Polsce. Bitwa jest między koteriami. Wiadomo koszula bliższa ciału; czyli nowy układ byłego PRL „Chama” „Żyda”.

Sytuacja byłaby inna, gdybyśmy się nie dali wplatać w ordynację proporcjonalną. Polski żywioł przez 30 lat już by się wyczyścił. Bylibyśmy szanowani. Będziemy… ale jeszcze ca dwie dekady? A to - zawdzięczmy Porozumieniu Centrum – moi mili parafianie.

Przykład. To co robi minister Czarnek robił młody Giertych. Ale. Wtedy trzeba było służyć Unii Wolności żeby wyczyścić własne tereny…. Pomijam konsekwencje... Ktoś za to powinien odpowiedzieć!

witold k

17 maja 2022

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak