Skip to main content
portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Kongres Liberalno-Demokratyczny czytaj - planowana Klęska Lechitów-Dupków. Akcja jeszcze trwa. Choć nie jest to priorytet to Ten (z tych Dwóch) co to Go na Króla Europy, po nocy importowano; może się jeszcze z raz przydać. Do tej pory po zaminowanym przez Synów i Córy Lecha terenie chodzi - może jeszcze raz przejdzie? Kto wie. Kasy nie oddaje; a i bierze.

Mowa o dwóch nakręconych parobkach, rozpracowanych przez jak to później A. Macierewicz nazwie WSI, dalej na służbie Eurokołchozu. Ten mądrzejszy milczkiem rondelek oprząta głupszego tak bywa podpuszczają.

No więc.

Kongres Liberalno-Demokratyczny to próba rywalizacji bezpieki niemieckiej z bezpieką rosyjską. Z założenia nigdy sobie nie wchodziły nie wchodzą w drogę. Ich wspólnym celem było umniejszanie bezpieki Żydowskiej. Wszystkie one jednak podlegały, podlegają ważniejszym parobkom. Tych perspektywą jest jak to było za parobka Lenina - Nowy Człowiek. Taki mniejszy od zwierzęcia czy nowej technologii. Ta potrzebuje globalnego patrzenia w przyszłość, że 1920 wspomnę...

Żeby wskazana gra sił zewnętrznych - zresztą zgodnych z naturą wolnym rynkiem, kapitalizmem - mogła zafunkcjonować potrzeba. Potrzeba nie nazistowskich a faszystowskich ciągot do politycznej eugeniki. Tak to było. Jednych tubylców kierowano na partie polityczne wskazywane jako nowoczesne, postępowe; innych kierowano na manowce na powstające partie - ludzi, ktorzy kpili z polityki, partii... Jeszcze innych napuszano na siebie pod ideologicznymi hasłami.

Wskazane dwie sieroty - ciężko wystraszonego członka "Nocnej Zmiany", który z godnością - potem - oświadczył, że Polska polskie go uwiera. Jak i drugi dobrze z ręki jedzący (Polacy nie powinni mieć własności) to w istocie obraz efekt właśnie politycznej eugeniki. Przypadek skrajnego zmanipulowania wstępnie rozgarniętych. Na Wschodzie zostaliby już dawno zabici na Zachodzie przepadliby bez wieści. Żyliby na boku bez możliwości wpływu na cokolwiek.

Jeszcze zdanie. Zdanie o IV Konspiracji. Musimy w tym wszystkim zobaczyć ostateczny owoc pracy - służby. Zgnojonego patriotę i nawróconego wroga.

Klęski Polski nie będzie z tej to prostej konsekwencji, że katolickiego chowu jesteśmy.

witold k

21 listopada 2022

5
Ocena: 5 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak