Skip to main content

Jan Olszewski & Kazimierz Maciołek

portret użytkownika witold k
AP_510x350.jpg

Akademia Piotrkowska.

Moja cierpliwość spolegliwość w spr. nie odzywania się w programie umniejszania pana Jana Olszewskiego jako Patrona Uczelni została przerwana. Przerwana wypowiedzią pana Domarańczyka Waldemara. Kogoś kto już dawno powinien odnieść się do "mordu" na swym poprzedniku Kaźmierzu Maciołku. To jest temat do pokazania także upamiętnienia np. Patronatem Akademii Piotrkowskiej.

Temat podgrzewany w związku z niechęcią piotrkowskiego - jak nazwę współczesnego (trzeciego) ZBOWiD - kolaboracji Maniutkomanii - do usankcjonowania w PT politycznej odwagi, na którą czeka stara Europa. Nie podgrzewam. Przypominam nagonkę na śp. Kaźmierza Maciołka za to, że ważył się wyjść poza ówczesną koterię opartą środowisko i personalnie na PRL i koleżeństwie podzielonym organizacyjnie - łapanka ludzi do nowej solidarnościowej władzy, która nie chciała, nie mogła narazić się dotychczasowemu koleżeństwu, dzień przed 1993 powrotem SLD do władzy.

Jan Olszewski nie jest moim politycznym nauczycielem. Jest dobrym przykładem polskiej katolickiej spolegliwości - otwarta karta wspólnej Europy - lewackie masońskie pochodzenie akceptowane przez polski katolicki żywioł.

Piotrków Trybunalski, przez swoje zbowidowskie, pronowskie, maniutkomanijne pochodzenie (obciążenie) potrzebuje przykładu Jana Olszewskiego czy Kaźmierza Maciołka. Jeśli to pokaże Nauka to dobrze zrobi.

witold k

6 czerwca 2023

4.555555
Ocena: 4.6 (9 głosów)
Twoja ocena: Brak