Skip to main content

Prusy południowe Judeopolonia nowy etap?

portret użytkownika witold k

Co widzimy... Pisałem kilka godzin po tym jak wojska rosyjskie weszły na teren Rosji przypisany... Po tym, jak USA głosem Prezydenta poinformowały, że nie wspierają już osób i firm amerykańskich na tych terenach.

Wskazałem na raport jaki Żydowi złożył rzekomo zabunkrowany Rosjanin następnie Niemiec. Ziomka swego z Ukrainy nie odwiedził. Ustalił, że Rosjanin nie zabije ziomka na urzędzie w Ukrainie. Ustalono porządek wśród wspólnych parobków oligarchów. Rosjanin swobodnie mógł czyścić teren pod nowe inwestycje. Bombardowania niszczenie wywożenie...

Koleżeństwo czekało na poddanie się Ukrainy.

Zwykłymi ludźmi zajęła się Rzeczpospolita. Taka druga Grupa Robocza KK NSZZ"S" i tak jak GR KK "S" została pominięta. Oddolna troska o ludzi w tym wypadku Ukraińców nie ma znaczenia dla wysokich urzędników parobków dużej gry. Jak inaczej nazwać ukłony prezydenta Ukrainy z tych dni. Ostentacje w formie odznaczenie dwóch polskich obywateli z pominięciem politycznych władz III RP.

Przerabialiśmy to z tegoż kulminacją w Komitecie Obywatelskim przy LW. Jak potoczą się losy w Europie środkowej zależy od tego ile bedzie i jakich będzie ludzi z jak nazwę mojego gniazda. Ilu nowych Kaczyńskich się pojawi i na jak długo zablokują swoich w celu samo ułożenia się w nowej rzeczywistości.

Pomijam, w tym wpisie naszą codzienność; naiwną, głupią, krótkowzroczną.

witold k

24 września 2023

4.636365
Ocena: 4.6 (11 głosów)
Twoja ocena: Brak