Skip to main content

Dwa Święta

portret użytkownika Piotr M.

2 maja przypada Święto Flagi, dzień później Święto Konstytucji 3 Maja (dodatkowo w Kościele Katolickim - Święto Matki Bożej Królowej Polski).

Zachęcamy, by oprócz wywieszenia flag narodowych oraz uczestnictwa (kto będzie mógł) we Mszy Św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00, dni te były czasem radości i świętowania nie tylko w naszych rodzinach, ale także wśród znajomych, przyjaciół i sąsiadów.

trybunalscy.pl

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Flaga narodowa?!

Piotr Korzeniowski, 27 kwiecień, 2008 - 21:47

Witam! Uściślijmy: flagi narodowe tzn. biało-czerwone, Ojczyzna = Polska!
Mój sąsiad jak co roku wywiesi flagę i coś niebieskiego z dwunastoma złotymi gwiazdkami! Ciekawe jak się nazywa Jego Ojczyzna?
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

Co to za ojczyzna?

Paweł Sztąberek (niezweryfikowany), 28 kwiecień, 2008 - 18:59

Przy rondzie wylotowym na Bełchatów jest tablica upamiętniająca budowniczych tego ronda, no i Wielkich Dobroczyńców, tj. Unię Europejską i Fundusz PHARE. Myślę, że przy tej tablicy jest nowa ojczyzna Twojego sąsiada i jego nowy kościół. Powinien tam modły dziękczynne odprawiać na cześć Wielkiego Komisarza...

SREBRNIKOJCZYZNA!

Piotr Korzeniowski, 1 maj, 2008 - 07:14

Dziękuję za oświecenie! Urzędnikom tej Srebrnikojczyzny podpowiadam, że konieczne jest wyraźniejsze Jej oznakowanie. Należy w odległości trzystu metrów przed skrzyżowaniem (nie rondem), z czterech stron, na każdej z ulic dojazdowych, umieścić wielgarne żółte tablice z czarnymi literami informującymi o ilości rannych i poszkodowanych w wypadkach samochodowych na tym skrzyżowaniu (przepraszam Tej Srebnikojczyźnie)!
Pozdrawiam! Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.