Skip to main content

Atrakcyjna 19-latka

portret użytkownika witold k
logo.strefa.JPG

z naszego archiwum z okazji 25 & 30 rocznicy Strefy.fe

Dziś, 1 czerwca, radio Strefa.fe obchodzi 19 lat, o czym informuje nowa, nowoczesna strona radia Strefa.Fe. Jako ojciec chrzestny tego młodego, ułożonego dziewczęcia zadam kilka pytań, czy może wypowiem kilka refleksji.

Jak wiemy, nasze polskie, ciągle nieuregulowane piekło, nazywane popisem, swoje źródło ma w uwłaszczaniu się naznaczonych przez bezpiekę biznesów, jakie powstawały na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Dziś dobrze ulokowane na rynku niszczą w zarodku potencjalną konkurencję. Jej polityczni obrońcy przejmują postkomunistyczne myślenie jak i metody...

Dobrze byłoby, aby na XX okrągłą rocznicę powstania naszego piotrkowskiego radia odbyła się publiczna debata na temat naszego przechodzenia z komunizmu do kapitalizmu. Przykład pana Tomasza Stachaczyka jest tu dobrą okazją.

Zapraszam do debaty. Do rozmowy, czym owe 19-letnie dziecię było karmione, z kim przebywało, kto je chronił, wychowywał, co z tego mają piotrkowscy podatnicy. Nie byłoby radia bez pomocy wielu ludzi, w tym mojej.
Dzięki życzliwości, swego rodzaju nadziei, zaufaniu, jakim darzyliśmy panią Stachaczyk oraz zleceniom reklam byłych urzędów - radio ostało się.

witold k

1 czerwca 2011

3.333335
Ocena: 3.3 (12 głosów)
Twoja ocena: Brak