Skip to main content
portret użytkownika witold k
mamipulacja.jpg

Zaczęło się w USA, Irlandia też nie dała rady. Austria, Niemcy... gdzie jeszcze episkopaty nie dały rady? Zostawiam na boku, jak mówią „lapsus” TW "Zefira", przypomnę jedynie, że tutejsi "polakożercy" potrafili wyłożyć pieniądze dla matki (alkoholiczki), która namówiła swojego syna do kłamstwa w spr. oskarżenia słynnego duszpasterza z Gdańska.

To, że nie pojawiła się lista nieprawdziwych pomówień jest wymownym zaniechaniem czy wykorzystaniem do wewnętrznej rywalizacji, że znów przypomnę Gdańsk. Dla jasności: Uważam, że wszelakich zboków należy kastrować. Pomówienia na polityczne zamówienie ujawniać. Tak w przypadku lewackiego oszołomstwa jak i politycznej walki (zemsty).

K.I. „Capino” po tym jak poparł Panią Annę Waltz z domu Gronkiewicz, odszedł na zasłużoną emeryturę. TW „Zefir” też odejdzie? „Capino” oczywiście miał rację, mówiąc, że radykalne, bo w drodze referendum, odwołanie prezydenta stolicy jest politycznie niebezpieczne. „Zefir” przywołał patologiczne rodziny, w których zdarzają się tragedie.

Ruletka pedofilska – jak nazwałem, może okazać się krokiem milowym. Nie dla lewicy - dla wiernych. Nie jest tak, że totalna wymiana na szczytach polskiego Kościoła umocni pozycję katolewicy. Nie umocni!

witold k

10 października 2013

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak

Pedofilia eklezjalna

portret użytkownika Admin

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.