Skip to main content

52. miesięcznica katastrofy smoleńskiej, u piotrkowskich Bernardynów, z niezastąpionym księdzem Remigiuszem

portret użytkownika witold k

Pięćdziesiąt dwa razy, bez względu na nagonkę, zażenowanie, kac – jakie dominują wśród elit III RP i jej lokalnych (…); grupa Piotrkowian spotyka się na Modlitwie i politycznym świadectwie.

Przypomnę w tym miejscu proponowaną przeze mnie potrzebną formę pokazywania ważnych postaci, spraw, zjawisk. To nie może być „Piotr” ani roczne wyróżnienie Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka, zwracam tu uwagę na 100% zawłaszczanie urzędu pod potrzeby prywatnej osoby Krzysztofa. Wszyscy to widzą, nikt nic nie mówi. Oba te ważne wyróżnienia mają za duży negatywny ciężar (…) zresztą, długo jeszcze nie zauważą Miesięcznicy.

Uważam, że trybunalscy.pl powinni patronować przedsięwzięciu. Miesięcznica jako zjawisko społeczne zasługuje na wyróżnienie. Jak ma się nazywać statuetka, kto ma tworzyć jej kapitułę... jest otwarte czeka na propozycje.

Jeśli można. Podpowiadam przewodniczemu Zespołu Parlamentarnego, aby na kolejnym Posiedzeniu udzielił poparcia i podziękował za zjawisko (Miesięcznic) – ważny element pracy Zespołu.

To tytułem wstępu.

Mam pytanie. Dlaczego nie mamy innych zespołów tak pilnych, potrzebnych, permanentnie działających... uwaga z Miesięcznicą. Choćby Zespół do spraw wyjaśnienia sprawy likwidacji PRL-u, poprzez jego zadłużenie. Sprawy dalszego zadłużania, tym razem III RP. Braku ordynacji większościowej, wolności podatkowej i gospodarczej Polaków.

witold k

10 sierpnia 2014

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak