Skip to main content

Tragedia smoleńska

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski?

portret użytkownika witold k

III RP właśnie zwalnia USA z obowiązku wobec Polski? Przypomnę; bon mot "Tragedia Smoleńska" to własność arcybiskupa wtedy łódzkiego Marka Jędraszewskiego. Opisuje wskazuje cały zestaw spraw okoliczności odłożony katastrofą samolotu.

Na tę chwilę administrację III RP przejmuje zestaw pod kierownictwem p. Donalda Tuska, jeśli nawet pod inną peronom to nie wygląda to dobrze dla nas dla USA. Jeśli wpływy w kontaktach przejmą pierwsi z listy kontaktów: Zachód Polska PRL czyli oficerowie PRL-owskiej bezpieki to jeszcze gorzej a tak bedzie, bo USA zawsze stała w rozkroku i dlatego ginie.

portret użytkownika witold k

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę

polska_flaga01.jpg

Zgniły owoc uruchomionej przeciw Lechowi Kaczyńskiemu zmasowanej propagandy dezawuującej Osobę. Czas się tym (po wyborach 2023) zająć - pokazać; kolejny raz.

Tragedia Smoleńska: 10 lat później

portret użytkownika witold k
macierewicz.jpg

Z naszego archiwum

Będąc tam na miejscu w 9 dni po katastrofie, widząc to miejsce, okolicę i posprzątany teren, bałem się myśleć, a co dopiero wypowiedzieć na głos: zamach. Wszystko od terenu, po totalną inwigilację każdego, kto tam się pojawił wskazywało na to, że podmiata się temat.

Zerwane kworum x2

portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska na żywo. Przypomnę TS to zgrabne spięcie całej sprawy przed i po katastrofie samolotu w Rosji przez ówczesnego Metropolitę łódzkiego.

Przykro jest patrzeć na widowisko naciągnia za krótkiego sukna.

Trzeba jednak dopowiedzieć, że zerwanie kworum to oczekiwany ruch dla Rosji wykonawcy, Zachodu zlecający Zamach; dla neokolonii dla Polski - także. Zlecający zamach, wykonujący zamach, mają wspólny cel; trzymać temat tak długo jak trzeba.

Tragedia Smoleńska AD 2022

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Trzeba to jasno powiedzieć – napisać. Po pierwsze kolejny raz dziękuję Markowi Jędraszewskiemu obecnie metropolicie krakowskiemu za to, że zgrabnie wyprowadził bon mot „Tragedia Smoleńska” – to za czasów łódzkich. Byłem tam; widziałem, wiem, że dziesiątek lat potrzeba aby świat mógł dowiedzieć się co się stało z usilną troską wielu o elimanację Lecha Kaczyńskiego i kto tego pilnował i pilnuje żeby dzieło dokończyć - usunąć ZP Zjednoczoną Prawicę.

Do meritum

Tragedia Smoleńska – Raport 11.04.2022

portret użytkownika witold k

Przedstawiony w dniu dzisiejszym Raport zespołu pana Macierewicza to w istocie uratowanie godności Państwa.

Państwa w rozumieniu Administracji i godności polskiego obywatela - podatnika, darczyńcy. Dziękuję. Jak wiele już razy.

Byłem tam 19 kwietnia 2010. Nie miałem najmniejszych wątpliwości co do tego co się stało. Eksplozja w powietrzu.

portret użytkownika witold k

Tragedia Smoleńska: 12 lat później

polska-flaga-stare.jpg

Kolejna moja refleksja na to co się wydarzyło 10 kwietnia 2010, co po latach ówczesny biskup łódzki nazwie - „Tragedią smoleńską”

Zwracam uwagę, że 12. rocznica wypada w Niedzielę Palmową - wjazd na osiołku do Jerozolimy Jezusa Chrystusa. Taki ostateczny akt wyjaśniający Izraelowi, że nie mogą mieć wątpliwości, że nie mogą dłużej udawać, że nie wiedzą kto to jest - Jezus Chrystus i po co do Nas przybył. Kościół, w tym dniu, przypomina polityczny kapturowy sąd i zdradę Jezusa Chrystusa przez Izrael.

Jednak nie obudzili się ze snu o niewinnym Putinie

portret użytkownika Z sieci

Po katastrofie smoleńskiej Donald Tusk martwił się, by nikt nie przypisał winy ruskim, a konkretnie – Putinowi. Tym samym szlakiem poszła cała PO. Rozumiałem (choć nie popierałem), że czynili tak z obawy, by „nie budzić niedźwiedzia” i zachować dobre relacje z Rosją, korzystne dla nas ekonomicznie. Drugi ich problem – to obawa o polityczne korzyści PiSu i o sukcesy wyborcze. Dziś jest najlepszy czas, by nie przejmować się reakcją Putina, tym bardziej, że wszelkie złudzenia w stosunku do niego straciły i Europa i USA. Najwyraźniej ten drugi powód jest ważniejszy.

Ile kosztowała podkomisja oficerów WSI

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

W sumie to antypolskie media, środowiska, uparcie były zainteresowane w kosztach poniesionych na wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej. Zapewniam nie chodziło tutaj o cokolwiek innego jak o medialne dołożenie po pierwsze panu Antoniemu po kolejne obecnej politycznej administracji III RP.

Mają sukces i kaca… jeśli tego jeszcze nie wiedzą to się dowiedzą.

Sprowadzeni do parteru?

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Sprowadzeni do parteru - jak inaczej zinterpretować skierowanie lex TVN do ponownego uchwalenia przez Sejm.

Publiczną zdradę Polski (przez Zachód) w spr. Katastrofy smoleńskiej - później zgrabnie nazwanej (arcybiskup Jędraszewski) - Tragedii smoleńskiej komentowałem; jako formę weksla na dobrą przyszłość zdradzonej Polski - pozycji Polski w projekcie "Międzymorza".

Subskrybuj zawartość