Skip to main content
portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Od zawsze. Publicznie od pierwszego Pasternika (1983-1987) przez II (1994-8), przez kowalczyk,info.pl i piotrkowianie.pl aż do trybunalscy.pl, używam nowoczesnych sposobów komunikacji. Nie zauważają mojej aktywności bo nie jest ułożona. Nie da się jej wykorzystać pod potrzeby tej czy tamtej koterii. Cierpią z tego powodu. Złoszczą się, cieszą się, używają jako pożytecznego. I niech tam.

W wyborach na urząd Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, do IV kadencji, głos oddam na p. Grzegorza Lorka. Na uwagę zasługuje jeszcze p. Krzysztof Kurczyna. Napisałem niedawno, że koalicyjny układ w Radzie Miejskiej: PiS&KNP to dobra perspektywa. Można ten wpis odnaleźć.

Do meritum. Grzegorz to samorządowy urzędnik z doświadczeniem, mogący z marszu poprowadzić wszystkie dobre realizacje Samorządu i jednocześnie uruchomić nowe perspektywy wpierw w głowach potem realizacji.

Krzysztof cecha, którego jego towarzystwo udupiło – wciągnęło w otchłań propagandy sukcesu - tam zabłądził. Młody jest zmądrzeje na koniecznym głodzie.

Jak bardzo potrzeba jest kwarantanna PROM-u dobrze widać po zbyt krótkiej kwarantannie jakiej PiS poddał PO. Pisałem, w 2007 roku, tuż przed zerwaniem kadencji parlamentu, że brat (L. Kaczyński) powinien odwołać brata (J. Kaczyński) i jednocześnie śrubę dokręcić. Ci w swej naiwnej uczciwości odwołali się do mądrości rodaków i mamy... rzeczpospolitą kolesi. Podobny los czeka nas piotrkowian, jeśli nie zafundujemy kwarantanny PROM (patriotyczny ruch ocalenia maniutkomanii).

witold k

12 listopada 2014

4.3
Ocena: 4.3 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak