Skip to main content
portret użytkownika witold k

Wolontariat polityczny

herbPT.svg.png

z naszego archiwum

Wolontariat polityczny

Wolontariat w swej znanej, powszechnie w pełni uzmysłowionej formie to bezinteresowna pomoc w dwóch obszarach pomocy innym. Pomoc bliźniemu niespokrewnionemu w formie pomocy fizycznej, ale i w formie np. narzędzi interaktywnych.

Mamy tu wiele przykładów: od pomocy osobom starszym w ich ośrodkach np. odosobnienia, po programy, aplikacje komputerowe, internetowe pozwalające na rozwój jednostki jak i środowiska.

portret użytkownika witold k

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy

herbPT.svg.png

Nadzwyczaj trudna sytuacja piotrkowskiej Prawicy. Mam ochotę się poddać. Moje lokowanie na Grzegorza Lorka jako miejsca skupienia organizacyjnego logistycznego powoli odbiera nadzieję; innego miejsca nie ma. O takiej totalnej nieprzydatności Antoniego Macierewicza, Jego zupełnego nieogarniania, nierozeznania w środowisku pisałem nie raz. Stan raczej tragiczny pan zupełnie nie ma ręki do ludzi.

Do Senatu niestety nie mam kandydata

portret użytkownika witold k
piotrkow_trybunalski.jpg

W tej sytuacji rozważam skoncentrować, największe współczesne szarlataństwo - Konfederację. Po pierwsze tych Konfederacji mamy kilka czy kilka naście; wszystko to to wczesny i późny Jaruzelski. Taki robotniczy motłoch z ca 1976 roku i później. Mowa o okresie po 1972 roku po podpisaniu przez Edwarda BMW we Francji tyle lichwiarskich pożyczek, że PRL nie mógł wstać... Jaruzelski, jak nieraz pisałem, dobił PRL budując ca 800 pomników wdzięczności Armii Czerwonej.

portret użytkownika witold k

Popieram i oddam głos na Grzegorza Lorka

Powiem młodym, poinformuję dziadersów z pokolenia Solidarności, że to co widzimy to rodzaj zemsty za likwidację PRL - łabędzi śpiew, chichot, strach, satysfakcja.

Tak samo tępy, prymitywny, głupi - pożyteczny dla sąsiadów. A! Wypowiadać się będzie Działacz Antykomunistyczny nr leg. 13126 z formacji antywałęsowskiej wykazującej daleko podsuniętą wolę, chęć odzyskania LW do polskiej sprawy; co niestety - nie udało się. Konsekwencja tamtej postawy, celu jak i skutku to przykład do wykorzystania. Trzecia konspiracja.

IX Piotrkowskie Święto Miodu

portret użytkownika witold k

IX Piotrkowskie Święto Miodu na tle niezauważonego banneru 25 Pułku Piechoty Armii Krajowej Ziemi Piotrkowsko-Opoczyńskiej i świadomym niewskazaniu (wobec gawiedzi) parlamentarnego wysiłku pana Grzegorza Lorka w spr. umocowania pszczelarstwa w lepszych warunkach III RP.

Rzeczpospolita

portret użytkownika Biuro Posła Grzegorza Lorka

Wypowiedzi na posiedzeniach Sejmu
Posiedzenie nr 74 w dniu 14-04-2023 (3. dzień obrad)
Retransmisja wypowiedzi
Oświadczenia.

Poseł Grzegorz Lorek:

Jak to z ochroną polskich lasów było...

portret użytkownika Biuro Posła Grzegorza Lorka

Wypowiedzi na posiedzeniach Sejmu
Posiedzenie nr 74 w dniu 14-04-2023 (3. dzień obrad)
Retransmisja wypowiedzi
24. punkt porządku dziennego:
Sprawozdanie Komisji do Spraw Unii Europejskiej o poselskim projekcie uchwały w sprawie obrony polskich lasów (druki nr 3104 i 3134).

Poseł Grzegorz Lorek:

Polski „król szczurów”

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Wiemy. Idzie o sytuację splątania się ogonami - gniazdo szczurów. XVI i potem. Wedle przekazu czeka nas „głód”…

„Król szczurów” panuje w demokracji, znaczy na Zachodzie, w chrześcijaństwie powie Islam i reszta z Azji. Zwłaszcza Islam, który zupełnie nie jest podatny na Masonerię, jej wariactwo przypisuje "niewiernym psom". Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, a to z tego względu że Zachód pozwala na finansową penetrację książąt Islamu w Europie – bieda się wkrada; Watykan trzeba umniejszyć, a to jest krótka niebezpieczna droga.

Skaleczeni

portret użytkownika witold k

Skaleczeni w tym fizycznie zabici, zaczynając od największego politycznego mordu na Synu Człowieczym przez niezauważone cierpienie mas, po bieżący wyścig – zamieszanie jako pole żeru

To wiemy. Syn Człowieczy przeprowadził do samego końca naszą ludzi ułomność, zacietrzewienie, interesowność. Polityczne cele. Pokazał, że śmierć to problem to brak (niemożność) ucieczki chyba, że zmartwychwstanie. Nawrócenie Izraela. Nic na skróty, wskazany skrót trwa 1990 lat i nie widać końca. Cywilizujemy się owszem ale...

Do rzeczy

Wspomnienie niezbyt miłe (16)

portret użytkownika witold k

Zaniechanie

Tym razem w kontekście szatańskich wersetów z programu eliminacji religii z życia publicznego w Polsce. Tu uwaga. W zależności od potrzeb pozycja religijna jest bądź nie jest potrzeba. Jeśli jest no to i tak trzeba się odróżnić, wspomnę kościół łagiewnicki i kościół rydzyka. Ślub w Kościele pod potrzeby kampanii wyborczej i obecny wstyd za PiS-owski kościół.

Wyciągnie Jana Pawła II z po pierwsze kościoła katolickiego i stawianie na równi tzw. autorytetami. Postaciami przeciwstawianymi naszej tożsamości, naszego przyrodzonego powszechnego (katolickiego) żywiołu.

Subskrybuj zawartość