Skip to main content

Stawiam na pana Grzegorza Lorka (12)

portret użytkownika witold k

Takiej gratki nie ominę. Grzegorz Lorek Honorowym Obywatelem Wolborza. Jasne. Nie po to aby pokazać zniewolone naszemiasto.piotrkowtrybunalski. Nie po to aby zachłystywać się kompetencją Honorowego Obywatela czy równie mądrego przywódcę pana Burmistrza.

Dlaczego p. Antoni wszedł w buty antypisowskiego dziadostwa

portret użytkownika witold k
polska-flaga-stare.jpg

Zaraz wyjaśnię.

Po pierwsze. Poseł wraz z zespołem politycznym pofatygował się pod biuro nie tylko specjalisty od srebrnego rewolweru ale także osoby państwowej - ministra. Taki zna powinien znać faktyczną pozycję Państwa w koteriach politycznych Europy, związku niemiecko rosyjskiego i z tego wynikającej żaby którą musi zjeść USA. Od takiego więcej się oczekuje.

Polski katolicki holocaust

portret użytkownika witold k

Zapomnijmy na chwilę o Izraelu i jego oszołomstwie skrajnym szowinizmie. Zatrzymajmy się nad odbudową cmentarza wojennego w Longinówce.

Cytat z Grzegorz Lorka - posła z Jego poza konstytucyjnej działalności za którą dziękujemy. To odrębny temat pokazujący polityczną patologię - normę z PRL w III RP bękarcie z "Magdalenki".

portret użytkownika witold k

Poranna publicystyka z udziałem zaproszonych polityków i dziennikarzy

polska_flaga01.jpg

Zanim włożę załączoną dyskusję do YouTube - jeśli pozwolą włożyć (TVP) zapraszam do wysłuchania wypowiedzi Minęła8

 • 1. Słowo "Przepraszam" wypowiedziane przez pana Kaczyńskiego za to, że w Komitecie przy Lechu Wałęsie nie było ludzi, ktorzy wtedy mogli wprowadzić elementy, których właśnie nie ma... których brak doprowadził do upadku państwa; gospodarczego, politycznego, kulturowego.
 • Jacek na miły Bóg

  portret użytkownika witold k
  polska_flaga01.jpg

  Jacek kolega Grześka z Kręgu Dzieci i Młodzieży przy Duszpasterstwie Ludzi Pracy raczył się pochwalić swoją polityczną bystrością. Mam problem. Od niepamiętnych czasów chciałem Jacka na wzór Grześka, Pawła wielu jeszcze wpisać do ... sztafety między pokoleniowej. Oczywiście wpisuję Go.

  Wywód z pułapki międzynarodówek policji politycznych w tym wypadku FB jest okazją do ponownego spojrzenia na zjawisko masowej manipulacji wstępnie rozgarniętych. Postać Jacka jest tutaj na miejscu. Młody bowiem co jest zgodne z naturą i polityką chce bądź nie staje się ofiarą pewnych zaniedbań bądź (...).

  Debata Radia Łódź

  portret użytkownika grzegorz
  movie: 
  See video

  Wydarzenia marcowe

  portret użytkownika grzegorz

  Wydarzenia marcowe lub Marzec 1968. Geneza tego, co wydarzyło się prawie 54 lata temu, jest trudna do uchwycenia. Historycy zajmujący się polskimi dziejami po 1945 r. są zdania, że ów wielopłaszczyznowy i trudny do ostrego zdefiniowania kryzys społeczny rozpoczął się już w 1967 r., a wygasł dopiero latem 1968, rok później. Nie można choć nie wspomnieć o głównym wątku tego kryzysu, jakim było rozczarowanie społeczeństwa powolnym, ale niezwykle skutecznym kurczeniem się obszaru swobód obywatelskich i oczywiście elementów demokracji po ważnych wydarzeniach i przemianach w roku 1956.

  Wrogie siły bedą podsycały

  portret użytkownika grzegorz
  movie: 
  See video
  Subskrybuj zawartość